Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hrňa prodloužil hokejku a protrhl střelecké trápení

11.12.2022 · Adam Sušovský
Jedno velké čekání je u konce, Erik Hrňa se konečně gólově prosadil a Oceláři zvítězili i díky jeho trefě na ledě Pardubic 3:0. "Ráno jsem prodloužil hokejku o dva centimetry, takže jsem na ten puk se štěstím dosáhl," smál se Hrňa po utkání, když popisoval trefu na 1:0, která byla nakonec i vítězná.

Jak cenné vítězství 3:0 v Pardubicích pro Oceláře je?

My jsme strašně rádi, že jsme před reprezentační přestávkou vyhráli. Jeli jsme sem s tím, že chceme domů se třemi body, a to se nám povedlo. Byl to ubojovaný zápas, Mazi nás podržel a měli jsme párkrát i štěstí, když Pardubice netrefily prázdnou branku. 

Zápas jsi otevřel tvým prvním gólem v sezoně, jak moc pomohl?

On to byl hlavně hodně šťastný gól. Dneska jsem prodloužil hokejku asi o dva centimetry, takže jsem na ten kotouč dosáhl a propíchl jsem to do branky, naštěstí. Byl to můj první gól, jsem rád, že jsem to prolomil. A doufám, že už mi to tam bude padat častěji. 

Ulevilo se ti hodně? 

Člověk na to nechce myslet, aby ho to nesvazovalo, ale i tak mu ruce s přibývajícími zápasy stejně tvrdnou. Jsem rád, že mi to tam spadlo a jak říkám, doufám, že budu dávat góly i v dalších zápasech.

Co říkáš na dnešní výkon brankáře Marka Mazance?

Měl tam plno velice těžkých zákroků, vždycky byl na správném místě. Zajistil nám tři body. 

Jak cenné je zjištění, že umíte udržet těsné vedení až do konce?

Poslední dobou jsme hodně zápasů ztratili v závěru. Jsme rádi, že tentokrát jsme se semkli a stav 1:0 vydrželi až do konce, kde jsme v power play přidali další góly.

×
Odehrané v 14:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Dukla Jihlava