Hrehorčák: Srazil nás inkasovaný gól po naší přesilovce

23.09.2022 · Adam Sušovský
Dal gól, ale moc do řeči mu po zápase nebylo. Útočník Patrik Hrehorčák byl totiž jediným třineckým střelcem a na body v domácím zápase s Karlovými Vary to nestačilo. "Škoda inkasovaného gólu po naší přesilovce, v téhle pasáži hry jsme byli lepším týmem," řekl Hrehorčák o zlomovém okamžiku zápasu.

Takřka čtyřicet střel na branku, jen jeden vstřelený gól.

Třinecké Oceláře v domácím utkání s Karlovými Vary zase zradila koncovka, chyběl i větší tlak do branky.

Utkání s novináři hodnotil také Patrik Hrehorčák, jediný úspěšný střelec domácích. Ve 28. minutě zakončil brejkovou akci brankou na 1:1 a dal WERK ARENĚ naději. Oceláři v této pasáži hry byli lepším týmem, ale místo druhé branky sami inkasovali.

"Škoda, navíc po naší přesilovce. Nechali jsme hráče za sebou ve chvíli, kdy momentum patřilo nám. Hráli jsme dvě přesilovky, mohli jsme dát gól. Místo toho jsme ho inkasovali. Vary využily šance, které měly. A proto vyhrály," uznal Hrehorčák.

Třinec ve zbytku zápasu jen marně bušil do karlovarských vrat, neprosadil se ani v závěrečné hře bez brankáře umocněné hostujícím vyloučením. "Hosté hráli obětavě, šli vítězství naproti. Byli dnes lepší. Hráli účelný, jednoduchý hokej, který takhle dnes hraje spousta týmů, urvali to bojovností," řekl Hrehorčák.

A vyjádřil se i k produktivitě týmu na domácím ledě, kde za dva zápasy Oceláři slavili gól jen jednou. "V útoku nám to moc nejde. Doufám, že si to sedne a dáme v neděli více gólů než jeden," uzavřel slovenský reprezentant. Třinec totiž víkend zakončí ostře sledovaným derby s Vítkovicemi.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary