Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Hrehorčák: Sparta bude chtít body, ale my jsme připraveni

15.11.2022 · Adam Sušovský
Jeho výstavní gól ve vlastním oslabení pomohl v prvním vzájemném zápase sezony Spartu zlomit, i ve středu bude Patrik Hrehorčák u toho, až Oceláři v repríze finále ambiciózního rivala přivítají ve WERK ARENĚ znovu.

Z třineckého pohledu to byla hodně nezvyklá reprezentační přestávka. Ani jeden z Ocelářů se totiž nevešel do nominací trenérů národních mužstev, a tak měli trenéři prakticky celý týden k dispozici zcela kompletní kádr. 

"To se stalo snad poprvé, co tady v Třinci jsem... Alespoň jsme si všichni oddechli od hokeje. Teď ale musíme znovu zpátky do práce," říká Patrik hrehorčák.

"Už se ale těšíme, že půjdeme znovu do zápasu. Těch tréninků už bylo dost. Po minulém zápase jsme natěšení, šlo nám to a chceme v tom pokračovat," doplňuje před středečním znovurozjezdem sezony jeden ze slovenských reprezentantů v kádru Ocelářů, který také dostal od trenéra reprezentace volno.

Oceláři ve WERK ARENĚ hostí Spartu, to bude znovu hodně prestižní šlágr programu. Bez ohledu na aktuální postavení soupeře v tabulce, Sparta totiž příjíždí do Třince se sérií pěti proher v řadě až na předposledním místě tabulky.

"Nedíval bych se na to, jak na tom jsou v tabulce. Mají velmi kvalitní tým, možná byli pod nějakou dekou, ale pauza jim určitě prospěla. Budou na nás chtít vlítnout, odvézt si odsud co nejvíc bodů. Já si nepamatuju, že bychom s nimi měli jednoduchý zápas. Vyrovnanou a těžkou bitvu čekám i teď," říká Hrehorčák. 

A rovnou dodává, že také v kabině Třince je po reprezentační přestávce dobrá nálada. "Začátek sezony nebyl ideální, už si to ale sedlo. Doufám, že začneme tam, kde jsme skončili. Jsme na Spartu dobře připravení," dodává hráč, který se v prvním vzájemném zápase sezony v říjnu gólově prosadil. Do sítě Sparty se trefil ve vlastním oslabení, Oceláři vyhráli 4:2. 

Dokáží Spartu porazit i podruhé v sezoně?

Celý rozhovor s Patrikem Hrehorčákem si můžete pustit také v přiloženém videu.