Hráli jsme lépe, stále ale máme co zlepšovat, ví Cory Kane

20.01.2017 · Daniel Ježek
Oceláři po třech kolech opět bodovali, když v Pardubicích získali bod za prohru po prodloužení. Hráči s drakem na hrudi šli ve čtyřicáté šesté minutě do vedení, Dynamo ale rychle srovnalo a v nastaveném čase vybojovalo výhru. Duel hodnotí Cory Kane, autor třetí trefy Ocelářů.

Svěřenci trenérského dua Kýhos – Mucha se z Pardubic vrací s jedním bodem. Slezané sice v úvodu třetí periody dokázali otočit vývoj utkání na svou stranu, domácí ale srovnali a v prodloužení vyválčili bonusový bod. „Myslím, že z naší strany to byl lepší výkon, hráli jsme lépe, než v posledních zápasech. Stále ale jsou věci, které musíme zlepšit. Například hru v oslabení, opět jsme v ní dnes inkasovali. Tohle musíme do konce základní části vypilovat, abychom byli silní v play off,“ říká Cory Kane.

Oceláři ve venkovním duelu vsítili čtyři branky, opět se však týmu ze Slezska nepovedlo lépe si pohlídat zadní vrátka. Dynamo skórovalo pětkrát a bralo dva body. Kde hledat největší problém? „Není to problém jen v jednom aspektu, ale v celkové naší hře. Povedlo se nám otočit vývoj, tři body ale nemáme. V tomhle se musíme zlepšit,“ ví americký útočník.

Hráči s drakem na hrudi v posledním měsíci nepodávají optimální výkony, pomalý sběr bodů, oproti úvodním utkáním ročníků, je znát. Slezané přepustili Liberci vedoucí příčku, na druhém místě na něj ztrácejí osm bodů. „Měli jsme dobrý vstup do sezóny, teď jsme ale trochu zpomalili. Musíme se vrátit k poctivé práci a zlepšit naší hru,“ dodává Cory Kane.

Odehrané v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno