Hokejisté navštívili s pohárem nemocnici Podlesí

22.06.2011 · Martin Stebel
Jan Peterek s Danielem Semanem přišli ve středu 22. června do třinecké Nemocnice Podlesí ukázat svým fanouškům z řad pacientů i široké veřejnosti poháry, které v letošním roce získali.

Během středečního setkáni se mohli lidé se s hokejisty vyfotit, nechat si podepsat kartičku nebo si s nimi popovídat.

"Z titulu máme všichni obrovskou radost, se kterou se chceme podělit nejen s hokejovými fanoušky, ale i pacienty naší nemocnice a samozřejmě se zaměstnanci nemocnice. Nejen rehabilitace se podílí na optimálním zdravotním stavu třineckých hokejistů, proto poděkování patří všem, kteří o jejich zdraví v našem zařízení pečují," říká s úsměvem primářka rehabilitačního oddělení Nemocnice Podlesí Ingrid Walicová, která pečuje o hokejisty z Třince již osm let. Jak dodala, o hokejisty je radost se starat – jsou to pacienti motivovaní se rychle uzdravit, léčí se až dvakrát rychleji než ostatní.

"Stejným nasazením a srdcem, tak jako hokejisté na ledě, léčí primářka Walicová nejen samotné sportovce, ale všechny ty, kteří potřebují její pomoc. Jsme rádi, že pracuje pro naši společnost a hokejový klub a tím přispívá k vynikajícím výsledkům, kterých třinecký klub letos dosáhl. Od všech zaměstnanců Nemocnice Podlesí vyřizuji ještě jednou velké gratulace k neobyčejnému úspěchu!" dodává ředitel Nemocnice Podlesí Karel Lukeš.

foto: Petr Rubal