Hodnocení průběhu sezóny mládeže II. část

12.04.2010 · Růžena Raszková
Třinečtí čtvrťáci pod vedením Vlastimila Wojnara a Jiřího Raszky jezdili na zápasy společně se třetí třídou, ale hráli už hokej na celé hřiště. V celkové tabulce, která se původně neměla nikde objevit, se umístili na druhém místě hned za Opavou.

Třinečtí hokejisté ročníků 1999/2000 odehráli celkem 23 utkání. Vítězné body jim vzala pouze Kopřinice, které podlehli hned třetí zápas vysoko 3:11. V Havířově prohráli se stejně starými hokejisty 5:3 a ke konci soutěže nešťastně prohráli v Českém Těšíně 5:4.

V ostatních dvaceti zápasech třinečtí čtvrťáci bezkonkurenčně své soupeře poráželi. Do jejich sítí se trefili celkem 242 krát a nastříleli tak nejvíce gólů ze všech třinácti týmu v tabulce. Soupeři překonali třinecké brankáře pouze 86 krát.

"Sezónu čtvrté třídy bych zhodnotil pozitivně. Ikdyž naši čtvrťáci pendlovali mezi pátou a čtvrtou třídou, takže někteří odehráli až sedmdesát zápasů, dokázali se probojovat až na druhou příčku celkové tabulky. Tento ročník je velmi silný, někteří kluci hráli dokonce i za šestou třídu.

Nejlepším hráčem čtvrté třídy byl Dan Przybyla a jako nejužitečnějšího jsem zvolil Honzu Hladonika, ale opět musím vyzvednout i tyto hráče jako je Miloš Roman, Filip Rufer, Filip Krzak, Michal Puto, Dominik Habčák a brankář Radek Ochman," hodnotí sezónu Vlastimil Wojnar.

" Absolvovali jsme tři turnaje. O Vánocích jsme pořádali turnaj v Třinci, který jsme vyhráli. V Chorvatsku jsme se na turnaji umístili také na prvním místě. V Jihlavě jsme skončili čtvrtí," končí rozhovor Vlastimil Wojnar, trenér třetí a čtvrté třídy.