Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Havránek: První gól je krásný, ale chtěl jsem ho oslavit výhrou

28.12.2022 · Adam Sušovský
Ve svém šestém utkání v sezoně dal svůj první gól kariéry. Utkání na Kladně začalo pro obránce Štěpána Havránka pohádkově. Jenže ani jeho trefa nestačila Ocelářům k vítězství, na Kladně padli 3:4.

Bylo to utkání, ve kterém pálili hlavně obránci. Dali pět ze všech sedmi branek. 

A jedním z těch méně čekaných střelců byl i třinecký obránce Štěpán Havránek. V polovině sedmé minuty otevřel skóre zápasu svým prvním extraligovým gólem (i bodem) kariéry. "Nějak na mě vyplul kotouč, počkal jsem si na pohyb útočníka, který mě šel blokovat, pak jsem to hodil na branku a zapadlo to tam," posal Havránek moment, na který už nikdy nezapomene. 

Jenže bohužel ani tahle hezká trefa nakonec nepomohla týmu k dalšímu bodovému zisku. "Pocity z prvního gólu jsou krásné, jenže já ho chtěl oslavit výhrou," řekl na konci utkání zklamaně obránce, kterého do týmu Ocelářů vynesly skvělé výkony v partnerském Frýdku-Místku. 

"Dnes tomu z naší strany chyběla bojovnost. Kladno nás svou bojovností přetlačilo, skákali do střel a pomyslné štěstíčko se přiklonilo na jejich stranu," líčil následně Havránek důvody nezdaru. "Divákům se takový zápas nahoru-dolů, kdy pokaždé vedl jiný tým, asi líbil, zápas to byl pěkný, ale pro nás se špatným výsledkem. Musíme příště do hry přidat více bojovnosti a taky hru trošku zjednodušit," uzavřel Havránek.