Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Gól a asistence? Ani jsem s tím nepočítal, přiznal Roman Vlach

04.02.2018 · Martin Stebel, Radim Sajbot
Kvůli viróze musel dva zápasy Ocelářů vynechat, ale znovu je zcela fit a zdráv zpátky ve hře. Gólem a přihrávkou pomohl svému týmu k dalšímu vítězství. ROMAN VLACH se vrátil do Olomouce, neoblékl však oděv Hanáků, ale černý třinecký dres. "Teď se daří, ale stále je na místě pokora," říká při pozápasovém hodnocení.

O své brance v úvodní třetině

Na mém gólu má rozhodující podíl Martin Růžička. Sám Růža mi potom říkal, že bylo fajn na něj zakřičet, aby mi nahrál, protože byl otočený zády a moc dobře mě neviděl. Moc mi ta střela nesedla, bylo v tom trochu štěstí. Na to se ale historie neptá (usmívá se). Nejsem typ, který po gólů nějak moc slaví a skáče do vzduchu. Radost byla velká, ale nemám potřebu to divoce slavit. Byl to úporný zápas, mělo to parametry play-off. Olomouc potřebuje nutně body, věděli jsme, že to bude ubojované, protože soupeř byl urputný.

O motivaci proti bývalému klubu

Už jsem prošel pár kluby, neberu to nějak speciálně. Člověk tady strávil rok, pár vzpomínek v hlavě proběhlo, ale jen tak v rychlosti. V Olomouci byla super parta, trochu jsme se před zápasem pošpičkovali, ale potom jsem se už soustředil jen na hru. Na zápas jsem byl natěšený, ale bylo to proto, že v posledních dnech mě potrápila lehká viróza a dva zápasy jsem nehrál. Chtěl jsem do toho pořádně šlápnout a pomoct týmu. Povedly se mi dnes dva body, což je parádní, s tím jsem ani nepočítal.

O prodloužení sezony u Ocelářů

Když to řeknu narovinu, kdo by nechtěl zůstat v Třinci? Jsem tam maximálně spokojený, zázemí a vše další je parádní. Do výměny mezi oběma kluby jsem nemohl nějak mluvit, bylo to úrovni manažérů. Jako hráč se k tomu snažím něco říct jen vlastními výkony. Jsem ale moc rád, že byl zájem a mohu v Třinci pokračovat do konce sezony. Oceláři hrají trochu jiný hokej a musím říct, že mi to víc vyhovuje. Teď se daří, ale stále je na místě pokora. Máme sérii výher a doufáme, že to bude pokračovat.