Fanzóna ve WERK ARENĚ... zábava pro všechny!

31.03.2019 · Klub
Nejatraktivnější část extraligové sezony je v plném proudu, po vyřazení Vítkovic čeká Oceláře semifinálová bitva proti Plzni. Napínavá konfrontace na ledě nebude zdaleka jediným lákadlem a důvodem, proč navštívit nejkrásnější hokejovou halu v Česku, třineckou WERK ARENU. Oceláři si pro své příznivce znovu připravili pestrý doprovodný program, který zcela jistě udělá radost malým i velkým!

Připomínáme, že WERK ARENA (tedy včetně fanzóny) se otevírá vždy hodinu před každým domácím utkáním Ocelářů.

Na jaké atrakce se tentokrát můžete ve fanzóně těšit?

1. Střelba na tréninkovou branku gumovým pukem - pokud budete přesně střílet, můžete si domů odnést drobné upomínkové předměty!

2. Stanoviště STIGA hokeje - populární stolní hra rozhodně nemůže chybět. Poměřte síly se svými přáteli!

3. Koutek mini hokeje - hokejové souboje na podlaze, jeden na jednoho!

4. Playstation4 - vyzkoušejte si své hokejové dovednosti ve hře NHL 2019!

5. Fotobudka - udělejte si památeční foto s hokejovými rekvizitami!

6. Virtuální realita - vruvas.cz vyzkoušejte si virtuální realitu nejen v hokejovém prostředí!

7. Stánek Karireal + Steel Ring: RC Modely - zažijte jízdu v autíčkách na ovládání!

Fanoušci při vyplnění hrací karty s jednoduchou otázkou (Kolikrát vyhráli Oceláři extraligu?) se dostanou do slosování, které proběhne po konci extraligy. Výhrou bude nová ŠKODA SCALA na víkend.

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice