Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Ethan Werek: Chci prostě jen vyhrávat!

02.11.2018 · Martin Stebel
Investice do tohoto chlapíka se Ocelářům rozhodně vyplácí! Kanadský šikula ETHAN WEREK sice v pátečním utkání nedopravil kotouč do sítě, přesto trochu paradoxně jeho jméno figuruje hned dvakrát ve střelecké listině. V obou případech totiž hosté po jeho ofenzivní aktivitě zaznamenali vlastní góly. Oba zásahy přitom dělilo pouhých devětadvacet vteřin. Po utkání si tak šťastný střelec zcela zaslouženě vychutnával skandování svého jména z kotle ocelářských fanoušků.

Dva góly během necelé půlminuty, to je pěkný kousek...

Je to krásné, ale bylo v tom trošku štěstí. Při prvním jsem trefil tyčku, pak se to odrazilo. Viděl jsem, že to zasáhlo tyčku a pak to spadlo za čáru. Druhý byl taky velmi šťastný. Hostující obránce si puk smolně srazil do branky. Takový je ale hokej.

Povedly se ti někdy v kariéře dva góly během tak krátké chvíle?

Myslím, že kdysi už ano, ale asi to nebylo tak rychle za sebou (usmívá se).

Proti vám dnes nastoupil soupeř, který měl dlouhou sérii výher. Byl to dost náročný duel, že?

Hrál se dobrý zápas, my jsme hráli velmi slušně v první a druhé třetině, ve třetí jsme už hlavně bránili náskok. Vyhrálo se, to je podstatné.

Zatím si v Třinci držíš slušnou bilanci, v osmi zápasech máš šest gólů a tři asistence...

Musím říct, že jsem spokojený, jen dělám, co mi trenér říká. Vždy jsem byl hráč, který hraje směrem dopředu i dozadu. Snažím se bojovat pro tým. Góly jsou skvělé, pomáhají sebevědomí. Chci prostě jen vyhrávat.

×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Oceláři Třinec
PSG Zlín