Dračí podcast: Ocelářem odmala

27.03.2023 · Adam Sušovský
Oceláři vyhráli na Spartě 3:0, mají čtvrtfinálový mečbol... A co víc k tomu říct? Nový Dračí podcast je tady, Adam s Hankou po úchvatném představení těžce hledali slova, vždyť o Ondrovi Kacetlovi už toho bylo řečeno tolik! Našel je ale jejich host, paní Darja Hoffmannová, ředitelka Jubilejní Masarykovy základní školy.

Nemožné na počkání, zázraky do druhého dne: V minulém Dračím podcastu si Hanka přála gól Marka Daňa, Adam zase nulu Ondřeje Kacetla. A Oceláři obě přání splnili, navíc v podstatě na počkání!

Čtvrtfinálová série se Spartou píše další úchvatný zvrat: Oceláři ukradli z ledu O2 areny výhru 3:0 i vedení v sérii 3:2 na zápasy, mají mečbol a v úterý ho chtějí ve WERK ARENĚ proměnit. Tučně je pod tím podepsaný Ondřej Kacetl, fantom play off. A taky neskutečná obětavost třineckých hráčů, kteří vlastním tělem blokovali takřka všechny střely Sparty.

Byli ale domácí skutečně o tolik lepší a Oceláři o tolik šťastnější?

Také o tom je nový díl Dračího podcastu, také se speciálním hostem. O hokeji, výchově hokejistů a nakonec vlastně také o jejich vzdělávání, si s námi povídala ředitelka Jubilejní Masarykovy základní školy, která s Oceláři úzsce spolupracuje, paní Darja Hoffmannová.

Dračí podcast je už nyní dostupný na všech oblíbených platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, díl 22.
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno