Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dračí podcast: Jiří Hudler se vrátil do Třince a fandil Ocelářům

19.04.2022 · Adam Sušovský
Kdo pozorně poslouchal poslední díl, ví, co teď přijde... Je tady další Dračí podcast a v něm speciální host: Pozvání na finálový zápas do WERK ARENY přijal Jiří Hudler!

Démon i bavič, geniální hokejista a vítěz Stanley Cupu. Talent, který se v šestnácti dostal do sestavy fenomenálního týmu Vsetína, aby v následujících letech prorazil na slavných adresách v NHL. Útočník, který se - sice krátce - rval za Oceláře a málem v Třinci přišel o život. Jak ale sám Jiří Hudler v Dračím podcastu říká, jizva na jeho krku po řezné ráně bruslí je zkrátka jen nedílnou součásti kariéry každého hokejisty. 

Jiří Hudler sledoval úvodní dva finálové zápasy se Spartou ve skyboxu společně s rodinou, s třineckou šálou kolem krku. A v Dračím podcastu odhalil, že má k Třinci od dětství mnohem blíž, než si mnozí mysleli. 

Adam s Hankou ale pochopitelně probrali také druhé utkání série, které tentokrát nedopadlo tak dobře. A pozvali si vedle Jirky Hudlera ještě jednoho "spešl" hosta, ex útočníka Matěje Stránského. A taky součástí tohoto dílu je nová soutěž s tajemným zvukem, správné odpovědi nam posílejte do formuláře pod tímto textem.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, 10. díl

FORMULÁŘ