Dračí podcast: Jak se cítí hokejista v zápasech o všechno

21.03.2023 · Adam Sušovský
Ne, tohle vážně nebyl zápas pro slabší povahy: Druhé čtvrtfinále přineslo v O2 areně nevšední hokejovou podívanou, nejspíše nejlepší zápas dosavadní sezony. A nejen z třineckého pohledu. O tom je i další díl Dračího podcastu, jehož hostem byl také úspěšný sportovní psycholog spolupracující s Oceláři Václav Petráš.

To byl nářez!

Oceláři zvládli fantasticky odvetu v Praze, porazili Spartu 3:2 v prodloužení a vezou si domů nejen vyrovnaný stav série, ale také obrovskou porci sebevědomí z přesvědčení, že ambiciózního soupeře umí dostat pod obrovský tlak. Teď se z toho... A dál jít za svým!

Ostatně také o tom je nový díl Dračího podcastu, jehož hostem je muž, který v organizaci pomáhá hokejistům udržet konzistentní, vyrovnané výkony. A je to mimořádně zajímavý rozhovor, ze kterého si do života může každý něco odnést. Václav Petráš, sportovní psycholog Ocelářů a české reprezentace do dvaceti let, totiž mluví nejen o tom, jak pracovat s trémou a nervozitou.

Nový díl Dračího podcastu je už nyní dostupný na všech oblíbených platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, 18. díl