Dorostenci získali v Pardubicích bod

02.03.2019 · Martin Stebel
V rámci nadstavbové části skupiny B ELIOD extraligy dorostu zavítali třinečtí dorostenci do Pardubic. Domácí kolektiv zvítězil v normální hrací době, mladí Oceláři však z východu Čech neodjeli s prázdnou. V nadstavbovém prodloužení jim alespoň bod přisoudila trefa Adama Procházky.
B12, sobota 2.3.2019
Pardubice
4:3
ČSOB Pojišťovna ARENA
Třetiny: 2:1, 1:1, 1:1 - N 0:1  Branky a nahrávky: 0. Novotný (Chabada, J. Kubíček), 18. Pavlata (Paleček, Chabada), 32. Půlpán (Štetka, Pavlata), 45. Půlpán – 17. Hykl (Kašpárek, Petrovský), 23. Hykl (Petrovský), 57. Przybyla (Hrůzek, Procházka), 65. Procházka (Hrůzek, Hykl). Rozhodčí: Bernat - Grundler, Serbus. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 36:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3.
Kadlc – Vašíček, P. Kubíček, Koudelka, Tvrdík, Chabada, Špinka – Pavlata, Paleček, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka
Halouzka – Cienciala, Mošnička, Andrle, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Pánek, Raszka, Przybyla, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl