Dorostenci na páteční úspěch nenavázali

18.01.2020 · Šárka Kolková
Ocelářský dorost absolvoval další duel o pořadí v play off. Svěřenci trenéra Muchy se po pátečním vítězství na ledě Slavie představili na ploše městského rivala Sparty Praha. S favorizovaným soupeřem třinečtí dlouho drželi krok, nakonec ale v metropoli padli. Dvě branky Ocelářů zaznamenal Kašpárek, stejně jako v pátek se do střelecké listiny zapsal nově příchozí Jobánek.
OPP12, sobota 18.1.2020
Sparta Praha
5:3
O2 Arena
Třetiny: 1:0, 2:1, 2:2  Branky a nahrávky: 15. Ducháč (Pražák, Senčák), 39. Pražák (Senčák), 40. Broš (Tůma), 47. Broš (Václavík), 56. Broš – 24. Kašpárek (Procházka, Žabka), 51. Jobánek (Kašpárek), 53. Kašpárek (Jobánek, Procházka). Rozhodčí: Bernat – Svoboda, Grundler. Vyloučení: 6:4, navíc Ducháč (SPA) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a Hlávka (TRI) osobní trest na 10 minut za vražení na hrazení. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:32. Diváci: 68. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3.
Krbeček – Ludvík, Ducháč, Tůma, Menzel, Adamec, Horáček – Broš, Václavík, Mácha, Krupička, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák
Klimek – Mošnička, Andrle, Žabka, P. Buják, Hrůzek – Pánek, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Kašpárek, Jobánek, Procházka