Dorost ve čtvrtfinále vyzve Hradec

17.03.2023 · Martina Sikorová
První kolo vyřazovacích bojů mají svěřenci trenéra Marka Malíka úspěšně za sebou, v pátek 17. března už rozehrají čtvrtfinálovou bitvu proti hradeckému Mountfieldu. Přijďte mladé Oceláře do WERK ARENY podpořit!

Postup do druhého kola play off si třinečtí hráči zajistili po úterním obratu v rozhodujícím osmifinále. Oceláři sice ještě na začátku 60. minuty proti Jihlavě o jednu branku prohrávali, dvěma góly za 18 sekund ale stačili skóre otočit na konečných 3:2.

Ve čtvrtfinále teď svěřenci trenéra Marka Malíka vyzvou hradecký Mountfield. Tedy soupeře, který loni Třinci ukončil dobře rozjetou sezonu. "Myslím si, že série bude jednoznačně více ofenzivní a bude padat více branek. Je však třeba zdůraznit, že máme Hradci po minulém roce co vracet, takže odhodlání a motivace z naší strany jsou obrovské," hlásí útočník Šimon Pohludka.

V závěru úterního zápasu se mladí Oceláři mohli opřít taky o podporu zhruba tří stovky fanoušků, které by rádi (a rozhodně nejen je) pozvali do WERK ARENY znovu. "V první řadě chci poděkovat fanouškům, kteří přišli na rozhodující duel s Jihlavou a udělali nám skvělou atmosféru. Snad jsme jim to vrátili senzačním obratem a tím jsme si udělali reklamu na další utkání v play off."

Série hraná na tři vítězné zápasy startuje ve WERK ARENĚ v pátek 17. března v 17:30, druhé utkání je na programu v sobotu 18. března od 13:00. Vstup do haly je zdarma, pro občerstvení bude k dispozici bufet za sektorem E.

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice