Daniel Rákos: Dva body jsou dobré!

16.09.2016 · Daniel Ježek, Martin Stebel
P r a h a - Oceláři v pátečním podvečeru sehráli velmi dramatické klání na ledě pražské Sparty. Slezané sice v duelu dvakrát neudrželi vedení, nakonec však po nájezdech vybojovali dva body. K hodnocení zápasu jsme pozvali DANIELA RÁKOSE:

Bylo to velké drama. Hráči s drakem na hrudi vedli 1:0 a 3:1, po šedesáti minutách ale na kostce svítil nerozhodný stav. Infarktové prodloužení o vítězi nerozhodlo, šance ale byly na obou stranách. Druhý bod si Oceláři vybojovali v samostatných nájezdech.

Druhou trefu Slezanů v zápase obstaral Daniel Rákos, který zužitkoval parádní práci Kamila Krepse. "Je škoda, že se nám za stavu 3:1 nepovedlo pohlídat zbytek třetiny. Zbytek zápasu by pak pro nás byl mnohem lehčí. Takhle nás to stálo hodně sil, ale dva body jsou dobré," hodnotí Daniel Rákos páteční klání. Více v přiloženém videu.