Čtyřnásobné zastoupení Ocelářů na reprezentačním kempu U16

26.08.2021 · Jakub Kotajny
Pozvánka na čtvrtý přípravný reprezentační kemp kategorie U16, který se během úvodního zářijového víkendu odehraje na zimním stadionu v Příbrami přišla do schránek hned čtveřici Ocelářů a třinecká organizace tak bude mít na středočeském stadionu vůbec nejvíce želízek v ohni. Pojďme si blíže představit jednotlivé hráče, kteří budou bojovat o účast na větších akcích mládežnické reprezentace.

Užší výběr mladých reprezentantů čeká v termínu 4.-6. 9. třídenní kemp, během kterého kromě dvou modelových utkání musí hráči zvládnout i sobotní testy na ledě a mnoho dalších tradičních činností spojených s těmito kempy. Z třineckého dorostu si dres reprezentace na tomto srazu obleče gólman Jakub Milota, kterého doplní útočné trio Matěj KubiesaŠimon PohludkaPetr Sikora. S čtveřicí jmen na nominační listině se tak Oceláři mohou těšit vůbec největšímu početnímu zastoupení s možností účasti na přátelském dvojzápase proti Slovensku, jež je naplánován na úvodní říjnové dny.

Maskovaný Ocelář Jakub Milota si po vydařeném úvodním kempu v Kuřimi vysloužil další šanci v dresu se lvem na prsou, kde se jednička třineckého dorostu v rámci President Cupu, potká v brance například s Adamem Ebenstreitem, který ve službách karlovarské Energie letos taktéž zavítal na elitní mládežnický turnaj pod Javorový.

Útočné řady v dresu reprezentace bude brázdit i šik Matěj Kubiesa se Šimonem Pohludkou a Petrem Sikorou, kteří si v konkurenci dalších třiadvaceti útočníků budou chtít vydobýt jistotu startu na prestižnějších akcích pod taktovkou reprezentace U16. Klukům přejeme hodně zdaru a mnoho nabytých zkušeností!

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno