Čtvrtfinále ve WERK ARENĚ

14.03.2023 · Klub
Známe soupeře ve čtvrtfinále play off. Série s pražskou Spartou začíná na ledě v O2 Aréně, série se do Třince přesune na zápasy číslo tři a čtyři ve čtvrtek a v pátek 23. a 24. března. A vy můžete být u toho! Oceláři právě pouští do prodeje balíček na domácí dvojutkání za zvýhodněnou cenu. Vstupenky lze ale pořídit i na jednotlivé zápasy.

Už tradičně lze vstupenky na zápasy vyřazovací části soutěže online. Na pokladnách WERK ARENY lze v den utkání, vždy 2 hodiny před úvodním buly zápasu.

VSTUPENKY KUPTE ZDE

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

Připomínáme, že majitelé permanentních vstupenek mají prostřednictvím aplikace HC Oceláři Třinec (dostupná pro zařízení iOS a Android) i v letošní sezoně možnost uvolnit své místo do volného prodeje na zápasy, které nemohou navštívit, a pomoct tak zaplnit WERK ARENU.

Fanoušci, kteří svou permici na vybraný zápas uvolní a vstupenka na jejich místo se v následném volném prodeji také skutečně prodá, získají za každý takový zápas odměnu 100 kreditů, kterou mohou následně uplatnit jako slevu pro nákup permanentky na další sezonu.

Součástí aplikace HC Oceláři Třinec je také funkce "Poslat permanentku kamarádovi," prostřednictvím ní můžete své místo v hale na vybraný zápas zapůjčit svému kamarádovi. Stačí zadat jeho e-mail a my mu na něj pošleme vstupenku na vaše místo zdarma.

JAK UVOLNIT SVÉ MÍSTO?

1) Stáhněte si do mobilu aplikaci HC Oceláři Třinec

2) Načtěte si do aplikace QR kód ze své permanentky

3) V sekci permanentka klikněte na svou permanentku

4) Klikněte na položku "Uvolnit permanentku"

5) Vyberte utkání, na které chcete své místo v hale uvolnit

6) Potvrďte uvolnění permice (POZOR: Tuto akci už následně nelze vzít zpět)

JAK PŮJČIT PERMANENTKU KAMARÁDOVI?

1) V aplikaci HC Oceláři Třinec vyberte permanentku, kterou chcete půjčit

2) Klikněte na položku "Poslat permanentku"

3) Vyberte zápas, na který chcete svou permanentnku kamarádovi půjčit

4) Zadejte e-mail, na který vašemu kamarádovi přijde vstupenka na vaše místo na daný zápas a klikněte na položku "Odeslat."

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary