Aktualizace Třineckého statistického okénka

15.09.2022 · Redakce
Redakce klubového webu třineckých Ocelářů připravila před startem nového extraligového ročníku 2022/23 pár novinek v unikátní statistické klubové aplikaci Třinecké statistické okénko. Jaké to jsou?

Co je nového?

Došlo k úpravě menu - byl upraven obsah a pořadí modulů, byl zásadně přepracován modul s brankáři a přibyly dva nové moduly. Pro vyhledávání brankářů (jako už fungoval u hráčů v poli) a se seznamem všech zápasů Třince v extralize.

Modul brankáři - došlo k zásadním úpravám, modul byl graficky přepracován a byly doplněny informace o počtech výher, remíz a porážek, které jednotliví brankáři vychytali.

Nový modul profil brankáře - podobný modul už loni fungoval pro vyhledávání hráčů v poli. Je možné vyhledávat jakéhokoliv brankáře, který od roku 1995 nastoupil za Třinec. Po vyhledání jsou zobrazeny statistiky brankářů v základní části a play off zvlášť.

Zápasový mód - seznam všech zápasů od postupu do extraligy včetně základních informací a grafického zpracování statistik za vybrané období, které lze ovlivnit použitím filtru na stránce.

Další drobnější úpravy - např. v prvním modulu byl přidán filtr pro výběr fáze sezóny - základní část/play off a tím došlo ke sloučení s dalšími dvěma moduly. V tabulkovém módu pak byl doplněn u hráčských statistik sloupec "počet sezón", který uvádí informace o tom, kolik sezón daný hráč v Třinci odehrál.

Změny jsou přehlédně popsány též ve vlákně na sociální síti Twitter zde:

Aktualizovaný návod na použití statistické stránky je k dispozici na klubovém webu - odkaz zde.

Třinecké statistické okénko je unikátní webová aplikace, která v několika modulech (chcete-li stránkách či záložkách) představuje hráčské a klubové statistiky třineckých Ocelářů od postupu do extraligy, tedy od září 1995, až do současnosti. Jsou sledovány statistiky hráčů v poli, tj. obránců a útočníků, brankářů, týmové statistiky a z různého pohledu jsou vizualizovány pomocí tabulek a grafů. Tento web byl spuštěn v průběhu loňské extraligové sezóny, průběžně byla data, s nimiž web pracuje, po každém odehraném zápase Třince aktualizována a nyní v přestávce před zahájením nové extraligové sezóny se dočkal i větší aktualizace.

HC Motor České Budějovice