Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Aktuální podoba třineckého kádru

08.05.2012 · Martin Stebel
Už týden polykají Oceláři tvrdé tréninkové dávky v areálu na Lesní a připravují se tak na novou sezonu. Oproti minulému ročníku došlo v kádru k několika zásadním změnám. Nový vedoucí mužstva Jaroslav Kameš (na snímku) proto redakci oficiálního webu poskytl přesný seznam všech hráčů, kteří v těchto dnech figurují na soupisce "A" mužstva.

Na soupisce třineckého týmu v současné chvíli figuruje 28 jmen - 2 brankáři, 9 obránců a 17 útočníků. Přímo v Třinci přitom trénuje 21 mužů. Individuální cvičební plán, či vlastní přípravnou skupinku bude mít hned 7 hráčů (Bonk, Hamerlík, Klouček, Orsava, Roth, Varaďa, Zíb).

Od minulého týdne se s Třincem připravuje útočník Denis Kindl, v pondělí se připojil Marek Zagrapan. Oba hráči jsou v týmu zatím jen na zkoušce. Začátkem tohoto týdne do přípravy naskočil i rychlonohý Martin Adamský, jenž dostal týden volna navíc kvůli reprezentačním povinnostem. Nová akvizice z Pardubic Daniel Rákos se k týmu přidá v pondělí 14. května. Nově testovaným hráčem je nadějný zadák Zdeněk Čáp z Hradce Králové.


Jedním z nově testovaných hráčů je útočník Denis Kindl (na snímku vlevo) a taky obránce Zdeněk Čáp (vzadu). foto: Petr Rubal

Jmenný seznam hráčů "A" týmu HC Oceláři Třinec k 8.5.2012:Brankáři:

Peter HAMERLÍK

Šimon HRUBEC

Obránci:

Zdeněk ČÁP

Lukáš GALVAS

Josef HRABAL

Jakub KANIA

Tomáš KLOUČEK

Martin LOJEK

Ctirad OVČAČÍK

Vladimír ROTH

Lukáš ZÍB

Útočníci:

Martin ADAMSKÝ

Radek BONK

Zbyněk HAMPL

Erik HRŇA

Denis KINDL

Tomáš KLIMENTA

David KVĚTOŇ

Rostislav MAROSZ

Jakub ORSAVA

David OSTŘÍŽEK

Jan PETEREK

Martin PODEŠVA

Jiří POLANSKÝ

Daniel RÁKOS

Adam RUFER

Václav VARAĎA

Marek ZAGRAPAN