Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Ptejte se Patrika Bartošáka!

Startuje druhá vlna prodeje permanentek na novou sezónu!

V přípravě s Kometou, Frýdkem a Olomoucí!

Třineckou organizaci posílí obránce Patrick Kudla!

Položte dotaz novému gólmanovi Ocelářů

Startuje druhá vlna prodeje permanentek na novou sezónu!

V přípravě s Kometou, Frýdkem a Olomoucí!

Třineckou organizaci posílí obránce Patrick Kudla!

15.07.2019 • Klub

Startuje druhá vlna prodeje permanentek na novou sezónu!

12.07.2019 • Redakce

V přípravě s Kometou, Frýdkem a Olomoucí!

11.07.2019 • Klub

Třineckou organizaci posílí obránce Patrick Kudla!

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC



MISTŘI! MISTŘI! MISTŘI!
F6, neděle 28.4.2019
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
WERK ARENA
F6, neděle 28.4.2019
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
WERK ARENA
příprava, úterý 13.8.2019
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno
WERK ARENA
příprava, úterý 13.8.2019
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno
WERK ARENA
Další články
08.07.2019 • Martin Stebel

Navrátilec Kundrátek: Už se nemůžu dočkat, až sezona vypukne!

04.07.2019 • Klub

Oceláři hlásí návrat obránce Tomáše Kundrátka!

01.07.2019 • Klub

Patrik Hrehorčák: V Třinci se cítím jako doma

Archiv článků
Ocelářská mládež
09.07.2019 • Redakce

Začátek srpna bude patřit President Cupu!

28.06.2019 • Martin Stebel

Pětice mladých Ocelářů uspěla na draftu CHL!

07.06.2019 • Martin Stebel

Třinečtí předškoláci soutěžili na Werkáčkové olympiádě

Více o mládeži
Aktuality mládeže
23.4.
Letní příprava mládeže
Letní příprava jednotlivých kategorií bude brzy v plném proudu! Pro více informací sledujte týdenní program mládeže.
19.11.
Trenér Jan Lucák ve Finsku
Z týdenní trenérské stáže ve finském klubu Espoo Blues se dnes vrátil hlavní kouč 6. třídy Jan Lucák.
17.10.
Junioři mají nové trenéry
Na pozice trenérů juniorů nově nastupují Marek Malík a Mgr. Jiří Juřík, který byl jmenován také do pozice sportovního manažera mládeže. Dosavadní trenérská dvojice Vlastimil Wojnar a Jozef Daňo se přesouvá na střídačku A - týmu partnerského Frýdku-Místku.
5.10.
Zápas proti Zubrům odložen
Zápas dorostu proti Přerovu se měl v mini WERK ARENĚ odehrát v sobotu 6. října, pro početnou marodku hostujícího celku byl ale odložen.
22.5.
Změny v managementu mládeže
Na pozici projektového manažera mládeže přichází Jakub Mikulík a Jozef Daňo se posouvá do funkce sportovního manažera mládeže.
16.5.
Plán soustředění a termínová listina
V týdenním programu dorostu nově najdete také plán soustředění v Bystřici nad Olší a termínovou listinu letní přípravy.
12.5.
Rozdělení do tréninkových skupin
V týdenním programu juniorů najdete kromě plánu pro příští týden také rozdělení do skupin pro pondělní trénink.
3.5.
Začátek přípravy 8.třídy
Začátek letní přípravy hráčů 8.třídy je v pondělí 7.5.2018. Sraz je v 15.00 na malé hale.
1.5.
Junioři - testy
Ve čtvrtek 3.5.2018 v 15,00 proběhnou testy. Hráči, kteří v tento den absolvují testy v Ostravě, mají volno.
23.4.
Informační schůzka dorostu
Informační schůzka dorostu pro sezonu 2018 - 2019 (ročníky narození 2003 a 2004) se bude konat ve čtvrtek 3.5.2018 v 16,00 hod. v bývalé šatně mladšího dorostu na WERK ARENĚ!
18.1.
Utkání proti Technice odloženo
Zápas mladšího dorostu proti brněnskému týmu se měl ve WERK ARENĚ odehrát ve čtvrtek 18. ledna, pro početnou marodku Techniky byl ale odložen.
10.1.
Trenérské změny
Na základě vyhodnocení výsledků juniorů a starších dorostenců dochází k rošádě u obou trenérských týmů. Od staršího dorostu se k juniorskému týmu přesouvají René Mucha s Alešem Machem, opačným směrem míří Vlastimil Wojnar a Jozef Daňo.
21.4.
Informace MDO
Schůzka rodičů Mladšího dorostu ročník 2002,2003 se uskuteční v Pondělí 24.4.2017 od 16:30 v šatně č. 2 ve Werk Aréně.

Informační schůzka hráčů MD r. 2002,2003 se uskuteční v pátek 28.4.2017 v 14:30 v šatně MD.

21.8.
Tréninky přípravky
Tréninky přípravky začínají v pondělí 22.8. a středu 24.8. (16:30 - 17:30) v mini Werk aréně.
12.8.
ROZPIS TRÉNINKŮ 5.TŘÍDA

OD 15.8. - 21.8.2016

Po - suchá 15.30, led 16.30 - 17.45

Út - brankáři led 15.15, ostatní led 16.00 - 17.00

St - utkání 11.00 Havířov, sraz 10.00

Čt - led 15.30 - 16.45

Pá - turnaj sraz 16.30, utkání 17.45

So - turnaj dle rozpisu

Ne - turnaj dle rozpisu
Tabulka extraligy
Finále
1. Bílí Tygři Liberec2
2. HC Oceláři Třinec4
Baráž o ELH
P Tým Tým Z S B
1. PCE Pardubice 12 46:26 27
2. KLA Kladno 12 30:30 22
3. CHM Chomutov 12 31:37 18
4. CEB Č.Budějovice 12 26:40 5
FACEBOOK
Instagram @hcocelaricz
@hcocelaricz