Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři jsou čtvrtí, President Cup pro Vary

Růžička po prvním tréninku

Hudáček: Jsem ambiciózní hráč a chci Třinci pomáhat góly

Vstupenky na přípravu a hokejovou Ligu mistrů od srpna v prodeji

Oceláři jsou čtvrtí, President Cup pro Vary

Růžička po prvním tréninku

Hudáček: Jsem ambiciózní hráč

Prodej vstupenek na přípravu a CHL

02.08.2022 • Martina Sikorová

Růžička po prvním tréninku

01.08.2022 • Adam Sušovský

Hudáček: Jsem ambiciózní hráč a chci Třinci pomáhat góly

26.07.2022 • Klub

Vstupenky na přípravu a hokejovou Ligu mistrů od srpna v prodeji

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC






F6, čtvrtek 28.4.2022
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
O2 aréna
F6, čtvrtek 28.4.2022
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
O2 aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
17:30
Ostravar aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
17:30
Ostravar aréna
Další články
dnes • Redakce

Sledujte živě finálový den President Cupu, Oceláři v akci od 10:30

včera • Klub

Oceláři si zahrají o bronzové medaile

včera • Adam Sušovský

Oceláři bojují o postup do finále, sledujte živě druhý den President Cupu

Archiv článků
Ocelářská mládež
29.07.2022 • Martina Sikorová, foto: Ronald Hansel, Jan Beneš

První start, první nula. Brankář Milota debutoval v reprezentaci

19.07.2022 • Martina Sikorová

Příprava mládeže: Turnaje i derby

13.07.2022 • Martina Sikorová, foto: Jan Beneš (Český hokej)

O účast na juniorském MS budou bojovat i Ramik, Suchánek a Žabka

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Finále
HC Oceláři Třinec4:2HC Sparta Praha
Semifinále
Motor České Budějovice1:4HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec4:0BK Mladá Boleslav
Čtvrtfinále
HC Ridera Vítkovice0:4HC Oceláři Třinec
Mountfield HK1:4BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice1:4Motor České Budějovice
HC Sparta Praha4:1Bílí Tygři Liberec
Předkolo
Bílí Tygři Liberec3:2HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice3:0HC Energie Karlovy Vary
HC Ridera Vítkovice3:2HC Olomouc
HC Škoda Plzeň2:3BK Mladá Boleslav