Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Nestrašil dře v Americe a říká: Už se těším na další výzvu

Zdeněk Moták: Hráči mi ukázali, co chce každý trenér vidět

Oceláři mění výši členských příspěvků mládeže

Permanentky na sezonu 2022/23 jdou do prodeje!

Nestrašil trénuje v Americe

Rozhovor se Zdeňkem Motákem

Přehled členských příspěvků v mládeži

Permice na novou sezonu

21.06.2022 • Adam Sušovský, foto: Martina Sikorová

Zdeněk Moták: Hráči mi ukázali, co chce každý trenér vidět

17.06.2022 • Klub

Oceláři mění výši členských příspěvků mládeže

01.06.2022 • Klub

Permanentky na sezonu 2022/23 jdou do prodeje!

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC






F6, čtvrtek 28.4.2022
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
O2 aréna
F6, čtvrtek 28.4.2022
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
O2 aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
17:30
Ostravar aréna
přát., úterý 9.8.2022
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
17:30
Ostravar aréna
Další články
před 3 dny • Adam Sušovský, foto: Moravskoslezský kraj

Ocelářům k titulu poblahopřál i hejtman Moravskoslezského kraje

21.06.2022 • Klub

Oceláři znají program přípravy: Doma budou hrát s Olomoucí a Slovanem

17.06.2022 • Redakce

Oceláři absolvovali soustředění v Tatrách

Archiv článků
Ocelářská mládež
před 3 dny • Adam Sušovský

Trenérský tým Ocelářů absolvoval školení zdravotníků

08.06.2022 • Martina Sikorová

Jiří Juřík o přípravě mládeže: Tvrdá, ale pestrá dřina

03.06.2022 • Klub

Fórum kabina: Český hokej znovu připravuje diskuzi, ptát se můžete i vy

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Finále
HC Oceláři Třinec4:2HC Sparta Praha
Semifinále
Motor České Budějovice1:4HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec4:0BK Mladá Boleslav
Čtvrtfinále
HC Ridera Vítkovice0:4HC Oceláři Třinec
Mountfield HK1:4BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice1:4Motor České Budějovice
HC Sparta Praha4:1Bílí Tygři Liberec
Předkolo
Bílí Tygři Liberec3:2HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice3:0HC Energie Karlovy Vary
HC Ridera Vítkovice3:2HC Olomouc
HC Škoda Plzeň2:3BK Mladá Boleslav