Oceláři podlehli Magnitogorsku

17.02.2018 · Martina Sikorová
Druhý hrací den Davos Hockey Summitu postavil Ocelářům do cesty dalšího účastníka KHL, Metallurg Magnitogorsk. Třinečtí sice proti předloňskému vítězi Gagarinova poháru smazali dvoubrankové manko po trefách Lukáše Kováře a Michala Kovařčíka, Rusové ovšem kontrovali dalšími góly. V poslední minutě ještě snížil Milan Mikulík, více už ale Oceláři nestihli.
Davos Hockey Summit, sobota 17.2.2018
Magnitogorsk
3:5
Vaillant arena
Třetiny: 0:1, 2:2, 1:2  Branky a nahrávky: 23. Kovář (Svačina), 35. M. Kovařčík (Kovář, Svačina), 59. Mikulík (O. Kovařčík, Kovář) - 11. Dorofejev (Švyrjov), 22. D. Platonov (Korobkin, Y. Platonov), 37. Budkin (Kokarev, Korobkin), 48. Švyrjov (Dorofejev), 57. Sirotkin (Dorofejev). Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 3:5.
Hamerlík - Krajíček, Zahradníček, Linhart, Roth, Kovář, Matyáš - O. Kovařčík, Mikulík, Petružálek - Dravecký, Vlach, Hrňa - Adamský, Cienciala, Svačina - Chmielewski, Rákos, Martynek - M. Kovařčík
Samsonov - Denisov, Pivcakin, Budkin, Birjukov, Běreglazov, Těreščenko - Šenfeld, Berestennikov, Kazionov - Igošev, Kokarev, Timkin - D. Platonov, Y. Platonov, Korobkin - Švyrjov, Sirotkin, Dorofejev