Mladší dorost na úvod přípravy s remízou

28.07.2017 · Martina Sikorová
Vstup do zápasu jim vůbec nevyšel a v polovině základní hrací doby prohrávali už o čtyři branky. Mladí Oceláři ale hned v prvním přátelském utkání ukázali, že svou kůži nedají lacino a zejména díky povedené třetí třetině vybojovali remízu 4:4.
přát., pátek 28.7.2017
4:4
Zimní stadion Olomouc
Třetiny: 2:0. 2:1, 0:3  Branky a nahrávky: 5. Zembol, 9. Tomajko, 28. J. Tichý, 33. Nekvapil - 40. Petrovský, 43. Ramík, 55. Przybyla, 56. Petrovský. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 4:0, 4:4.
Běhal (30. Kaplan) – Gryc, L. Přecechtěl, Vinter, Nekvapil, Stratil, Sedláček, Zatloukal, Zembol, J. Tichý, O. Tichý, P. Přecechtěl, Poledna, Tomajko, Pelíšek, Fasner, Havel, Václavský, Masare, Pírek
Švančara (30. Halouzka) – Wantulok, Buják, Chovaniak, Cienciala, Kyselý, Blaško, Hrůzek, Serafin - Jurzyca, Wardas, Stročka, Procházka, Kašpárek, Raszka, Hykl, Petrovsky, Ramík, Jaworski, Przybyla, Samuhel