Dvoubrankový náskok mladšímu dorostu nestačil

17.02.2017 · Martina Sikorová
Proti Plamenům přitom začali svěřenci trenéra Raszky velmi dobře a po úvodní části si odnášeli do kabiny dvoubrankové vedení. Domácí ale krátce po příchodu ze šaten snížili a v osmapadesáté minutě rozhodli o svém vítězství. Během čtyřiadvaceti sekund zaznamenaly Plameny dva góly a přerušit nepříznivou sérii se tedy Ocelářům nepodařilo ani ve Žďáru.
B16, pátek 17.2.2017
Žďár nad Sázavou
3:2
Zimní stadion Telč
Třetiny: 0:2, 1:0, 2:0  Branky a nahrávky: 21. Pytlík (Poizl, Černohorský), 58. Poizl (Gergel, Puczek), 58. Pytlík (Trejbal, Pachl) - 5. Jurzyca (Wardas), 19. Rybnikár (Bulava, Chovaniak). Rozhodčí: Maršálek - Mikšík, Zapletal. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 286. Střely na branku: 41:22. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Novotný - Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín - Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Puczek, Gergel, Hromádka
Švančara - Bulava, Mituchovič, Konderla, Wantulok, Weber, Chovaniak - Králík, Kašpárek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček