Mladší dorostenci vyhráli v Brně 3:1!

21.09.2014 · Martina Sikorová
Mladší dorostenci se na ledě Bojovníků z Brna dostali poměrně brzy do vedení, když se ve vlastním oslabení prosadil z brejku Jan Hladoník. Ve druhé třetině pak skóre navýšil Dominik Molin a o pár minut později se prosadil také střelec první branky Ocelářů. Domácím hráčům se poté podařilo jen snížit a třinečtí mladíci si tak vezou domů další tři body.
5.kolo, neděle 21.9.2014
Warrior Brno
1:3
Hokejová hala Úvoz
Třetiny: 0:1, 0:2, 1:0  Branky a nahrávky: 48. Jedlička (Mudrych) - 8. Hladonik (Kalus), 24. Molin (Indrst, Kalus), 29. Hladonik (Molin, Kalus). Rozhodčí: Coufal - Chocholouš, Mikšík. Vyloučení: 7:6, navíc za faul Jurnečky (KUV) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 109. Střely na branku: 24:33. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Holík - Máca, Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj - Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Růžička, Chalupa, Dufek, Malý, Bocián
Ochman - Adámek, Klocek, Horák, Marguš, Michálek - Najsar, Veselý, Molin, Šulek, Przybyla, Kalus, Hladonik, Plandor, Tománek, Indrst