Starší dorost porazil Vítkovice 5:1!

08.08.2014 · Kamila Schmiedová
Třetí přípravný zápas na domácím ledě odehráli Oceláři s Vítkovicemi. Hned v první třetině domácí získali tříbrankový náskok, který ještě o jeden gól navýšili ve druhé periodě. Soupeřům se podařilo vstřelit čestný gól v poslední dvacetiminutovce, ale na tento gól našli třinečtí mladíci rychle odpověď.
přát., pátek 8.8.2014
5:1
Werk aréna
Třetiny: 3:0, 1:0, 1:1  Branky a nahrávky: 7. Adámek (Poruba), 16. Kofroň (Roman), 17. Mach (Stuchlík), 30. Švaňa (Kaukič), 53. Roman (Kofroň, Adámek) - 52. Hartman (Malina) Vyloučení: 1:4 . Využití: 1:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
Hlaváč - Haman, Adámek, Imrich, Radzienciak, Janiczek, Valíček, Bartko, Hrachovský - Kaukič, Roman, Hrehorčák, Mach, Stuchlík, Fedor, Poruba, Škorpík, Flok, Švaňa, Sztwiertnia, Kofroň
Zavadil (33. Daňa) - Štěpánek, Halška, Krčmář, Čechman, Slíž, Bartek, Bijota, Veřmiřovský - Toman, Malina, Hartman, Danielčak, Spratek, Raška, Slánský, Franz, Maxner, Bernát, Šala, Stupka