O vítězství nad Olomoucí rozhodla třetí třetina!

07.08.2014 · Martina Sikorová
K předposlednímu přípravnému zápasu zavítali do Werk arény junioři Olomouce. Dnešní soupeři se v přípravě už jednou střetli, z vítězství po nájezdech se radovali hráči s dráčkem na prsou. A z výhry se radovali Oceláři i dnes. Po dvou vyrovnaných třetinách rozhodla ta třetí, ve které dokázali třinečtí junioři vstřelit dvě branky a jejich soupeř žádnou.
přát., čtvrtek 7.8.2014
5:3
Werk aréna
Třetiny: 2:1, 1:2, 2:0  Branky a nahrávky: 6. Christov, 10. Bednář (Cienciala), 31. O. Kovařčík, 43. Christov (M. Kovařčík), 51. M. Kovařčík (Stránský, Christov) - 3. Vrána (Tomek), 34. Kraigher (Horák, Bauer), 40. Jergl (Rašner). Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 5:3.
Dudáček - Zahradníček, Stránský, Pěnčík, Chroboček, Cienciala - M. Kovařčík, O. Kovařčík, Kofroň, Murín, Severa, Jaroš, Christov, Fejko, Bednář, Petrák, Lorek, Pala, Bartoň, Trčka
Vlach - Brandýs, Kraigher, Rašner, Nesvadba, Horák, Sikora, Jeklič, Ostřanský, Janás, Beták, Bauer, Konečný, Markl, Vrána, Kropáč, Ministr, Tomek, Pavlovský, Krátoška