Mladší dorost podlehl Hradci, má však bronz!

30.03.2014 · Kamila Schmiedová
V poslední utkání turnaje ve Zlíně se Oceláři střetli s Hradcem Králové. První dvě třetiny si nedokázal ani jeden z týmů prosadit. O výsledku tak rozhodla až 57. minuta, kdy se Východočechům podařilo vstřelit branku a výsledek udrželi až do konce. Mladí Oceláři však na republikovém mistrovství získali cenné bronzové medaile!
Turnaj, neděle 30.3.2014
Mountfield HK
1:0
Zlín
Třetiny: 0:0, 0:0, 1:0  Branky a nahrávky:57. Hidveghy (Pavlík) . Rozhodčí: Matěj Sýkora - Vladislav Bernard, Ondřej Malý. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení:0:0 . Diváci:98 . Střely na branku: 17:39. Průběh utkání: 1:0.
Vomáčka (Weiss) – Hroudný, Muška, Šalda, Fanderlík, Voňka – Martinec, D. Matouš, J. Moník – F. Moník, Matějček, Pažourek – M. Matouš, Jirásek, Dvořák – Štohanzl, Maršík, Kynčl – Hejna, Hidveghy, Pavlík.
Ovčaří (Prokop) – Rufer, Klocek, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Plitko, Molin, Stuchlík – Kaukič, Przybyla, Hrehorčák – Kalus, Matějka, Bárci – Roman, Papaj, Hladoník.