Mladší dorostenci vybojovali vítězství nad Plzní!

29.03.2014 · Martina Sikorová
Předposlední utkání na turnaji sehráli Oceláři proti dorostencům Plzně. Už po první třetině měli třinečtí dorostenci na své straně tříbrankový náskok, ale Plzeňští dokázali v závěru snížit na rozdíl jediné branky. Těsné vítězství už však mladíci s dráčkem na prsou uhlídali.
Turnaj, sobota 29.3.2014
Plzeň
4:3
Třetiny: (3:0, 1:1, 0:2)  Branky a nahrávky: 12. Hrehorčák, 13. Hrehorčák (Kaukič), 16. Matějka (Hladoník), 30. Miloš (Mach, Hrehorčák) – 34. Eret (Roubal), 58. Pour (Bednář, Sysel), 60. Čechura (Kodýtek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Ovčaří (Prokop) – Rufer, Klocek, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Plitko, Molin, Stuchlík – Kaukič, Przybyla, Hrehorčák – Kalus, Matějka, Bárci – Roman, Papaj, Hladoník.
Wolf (16. Krasanovský) – Kačena, Bednář, Staněk, Kvasnička, Váchal, Sysel, Čechura – Erhart, Krystl, Hanzlík – Krásný, Rubner, Kantner – Kodýtek, Eret, Straka – D. Roubal, Kovařík, J. Roubal – Pour.