Klub » Rozpis ledu

Aktuální rozpis ledu

aktuální rozpis prozatím není k dispozici
Aktuální zápasy
PK5 | neděle 13.3.2016

ZLN TRI TRI
Zlín
3:2p

čt 4.8.2016|17:00|TRI - OLO
pá 12.8.2016|18:00|TRI - SBA
so 13.8.2016|18:00|TRI - VIT

Fotbal: HCO vs. Fanklub

25.7.V úterý 2. srpna se od 17:00 hod. v areálu bystřického fotbalového hřiště koná tradiční přátelské utkání mezi výběrem Ocelářů a Fanklubu. I tentokrát nebude chybět pestrý doprovodný program (autogramiáda hráčů, atrakce pro děti, soutěž o permanentky, vystoupení cheerleaders atd.) Jste srdečně zváni.

Svačina hostuje u Tygrů

15.7.Tým třineckých Ocelářů opustil útočník Vladimír Svačina, jenž v rámci ročního hostování posílí kádr loňských extraligových mistrů z Liberce. 29letý Svačina v sezoně 2015/16 nasbíral ve 36 zápasech 14 kanadských bodů za 6 gólů a 8 asistencí.

Trenérovo jubileum

23.6.Hlavní kouč třineckých Ocelářů VLADIMÍR KÝHOS právě dnes, ve čtvrtek 23. června, slaví životní jubileum - 60 let. Přejeme pevné zdraví a úspěšnou práci pro Oceláře!

Vstupenky už nejsou

22.6.Informujeme, že vstupenky, které byly v předprodeji v třinecké WERK ARENĚ na čtvrtfinálové utkání DAVIS CUPU, ve kterém se v červenci střetne ČESKO a FRANCIE, už NEJSOU k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)