HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Martin Růžička

Extraligový kolotoč nabral zběsilé tempo a čtenáři mají opět možnost položit dotaz jednomu z Ocelářů. Tentokrát padla volba na nejproduktivnějšího hráče bíločervených Martina Růžičku. Od dnešního dne (čtvrtek 8.10.) do příštího úterý (13.10.) mohou čtenáři klást své dotazy. Prosíme o slušné a korektní otázky. Zároveň prosíme o kontrolu, jestli váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 12 odpovědí v této kategorii celkem.

Miroslav Kufa 14.10.2009, 08:36
Díky za výhru se Slavii. Myslíte si, že máte na postup do play off??? Podle mě budete v předkole a do play off se dostanete s novou posilou Radkem Bonkem určitě budete hodně silní.Ať se daří.

Odpověď:
Jsem přesvědčený, že tým je tady hodně silný. To jsem říkal hned po mém příchodu. Teď to je třeba potvrdit na ledě. Je moc dobře, že kádr je široký a je konkurence na všech postech. Proto doufám, že do play-off postoupíme a uděláme tam dobrý výsledek.
Jiří Ipser 12.10.2009, 18:16
Zdravím,
gratuluji k Tvým výkonům i celého týmu jen tak dál opravdu se na to krásně dívá.V kartě hráče máš u přítelkyně napsáno Lena Charlotte je Češka nebo jste se seznámily v při tvém působení v zámoří.Dále máš psáno,že mezi tvé záliby patří kino jaký film by si mohl doporučit z poslední doby co Tě zaujal.Dík a odpovědi a mnoho štěstí,zdraví,úspěchů a přeji pěkný den.

Odpověď:
(směje se) Ne - Lena opravdu není Češka. Je z Kanady. Poznal jsem jí během svého zámořského angažmá. Ohledně filmu. Sleduji je jak doma na DVD, tak i v kině. Z poslední doby mohu doporučit fajn komedii. Docela hodně jsem se u toho nasmál. Název je "Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec".

Tomáš Pyszko 11.10.2009, 11:18
Dobrý den.
Předem gratuluji k výkonům,které předvádíš,je radost se na tebe dívat.
A k dotazu.V kolika letech jsi začal hrát hokej a jak ti to šlo v žákovských letech.Vynikal jsi už tam,nebo to přišlo později.
Díky a at se daří.

Odpověď:
K hokeji mě přivedl v Berouně táta. Byly mi tehdy 4 roky. Až do 6. třídy jsem tam hrál. Pak jsem šel na Spartu. Do svých patnácti jsem hrával aktivně taky tenis. Až někdy ke konci základní školy jsem se rozhodl naplno věnovat pouze hokeji. Bavil mě víc než ostatní sporty.

Martin Cieslar 10.10.2009, 15:27
dobrý den Martine blahopřeji k vám vitězství nad Slavii chtěl bych se vás zeptat jestli nahodou nejste naka vzdálena rodina s Vladimírem Ružičkou předem diky za odpověď

Odpověď:
Již zodpovězeno. Nejsme příbuzní.

Tomáš Kubiczek 10.10.2009, 11:38
Dobry den,
zajimalo by me, jak hodnotite atmosferu ve Werk arene?Treba oproti jinym stadionum nebo Znojmu. Diky za odpoved

Odpověď:
Ohledně atmosféry jsem moc spokojen. Je tady docela kravál. Občas se stane, že musíme na ledě se spoluhráči na sebe trochu křičet, abychom si vše rozuměli. V té hlučné atmosféře není všechno slyšet. Chci fanouškům poděkovat za hlasité povzbuzování.

Lukáš Filipec 10.10.2009, 11:30
Martine čau. Nemám žádný dotaz. Jen chci poděkovat za to jak hraješ a vůbec celý tým. Jsem strašně rád,že Třinec hraje zase takový hokej a jsme na špici tabulky. Už nemůžu pomalu dospat když je hrací den,abych už mohl jed na hokej,nebo sedět u onlajnu(když hrajete venku).
Měj se a přeji zdraví a ať se ti daří!

Odpověď:
Lukáši, díky za milá slova. Zájem fanoušků nás těší.

Jan Pomothy 10.10.2009, 10:50
Zdravím,
myslíš že máš šanci se dostat do reprezentace, která se blíží? Jako jeden z nejlepších hráčů v bodování by jsi tam být asi měl, ale zase Růža teď bude naštvaný, když jste ho už podruhé letos porazili.

Odpověď:

Tohle neřeším. Je to čistě na trenérovi, jestli ho svými výkony zaujmu či ne. Já mu do hlavy nevidím. Mohu se jen snažit hrát co nejlépe.Reprezentace je pocta a určitě bych rád někdy zastupoval svou zemi.

Michal Samiec 9.10.2009, 12:05
Dobrý den Martine,

někteří novináři rádi připomínají, že Třinec je nevzhledná díra, kde jsou jen paneláky a železárny. Jak se Vám zatím v tomhle nevelkém městě žije? Líbí se Vám také příroda, z které byl unesený Tomáš Duba nebo Vám naopak chybí ruch velkoměsta? A jak se pod Beskydami líbí partnerce?

Přeju hodně štěstí do dalších zápasů, ať to tam nadále padá a ať letos zastíníte jmenovce ze Slavie :-)

Odpověď:
I vám děkuji za povzbudivá slova. Ruch velkoměsta já nemusím, preferuji menší, klidnější města. V Třinci se mi zatím líbí. Beskydy - to je třešnička na dortu. Fakt nádhera. Teď jsem si našel pěkný byt s výhledem na Beskydy. I mojí partnerce se tady líbi. Lena vyrůstala v menším městě obklopeném přírodou, proto si Třinec taky oblíbila.

Roman Doležal 8.10.2009, 23:33
Ahoj Martine,
jsem rád, že vedení Ocelářů přivedlo do kádru hráče vašeho formátu. Podobný typ hokejisty mi v týmu Třince chyběl.
Jak se vám prozatím v Třinci líbí, jak využíváte svůj volný čas a jaký máte svůj hokejový sen.
P.S. Máte pěknou a sympatickou sestru :-)

Odpověď:
(směje se, tentokrát velmi intenzivně:)) Díky za milé slova. Volný čas trávím nejčastěji odpočinkem, ale v poslední době mě hodně zaměstnává zařizování našeho nového bytu. Nakupuji nějaké vybavení, abychom to měli doma hezké. Občas tady vyrazím na procházku do přírody. Někdy jdeme s klukama sednout na večeři. Pokecáme, posrandujeme a je fajn.

Kamil Szotkowski 8.10.2009, 18:33
Dobrý den,
jakákoliv rodinná(třeba i hodně vzdáleně) spojitost s V.Růžičkou ze Slávie a jeho synem asi není? Mám pocit že jste už někde na tuto otázku odpovídal, ale stejně se zeptám.
Nebo s jiným Růžičkou v naší lize( myslím brankáře Pardubic).
Jinak přeji stále tak vynikající vaše výkony a především, ať se daří celému mužstvu.
Předem děkuji za odpověď

Odpověď:
(směje se) Tenhle dotaz dostávám docela často. Odpověd je stále stejná. Nejsem příbuzný s Růžičkou ze Slavie, ani s gólmanen Pardubic. Dík za přání, budeme se snažit.

Další stránky
12>>