HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Pavel Marek

Své zvídavé otázky, podněty ke klubovému dění, pozitivní slova, ale rovněž kritické a konstruktivní komentáře můžete Pavlovi Markovi adresovat od 9. do 13. listopadu.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomas Wantulok 23.2.2010, 16:48
Dobrý den pane Marku,
jaký je Váš vztah s hráči, jste spíše s něma kamarád, nebo více autoritativní typ? Když některý hráč nepodává kvalitní výkon nebo dělá opakovaně kiksy, domlouváte takovému hráči, nebo jej pořádně sjedete? Proč se hráči více neučastní různých dobrovolných akcí, setkání s fanoušky, proč nechodí pravidelně na tréninky nejmladších, přestože to klub slibuje na těchto stránkach? Slyšel jsem, že je hájite tím, aby se nerozptylovali takovými věcmi, je to pravda?
Děkuji za odpověd.

Odpověď:
1)Od hráčů si držím odstup. Nejsem na ně sprostý, ale neobávám se vystavit je tvrdé kritice, když nepodávají výkony, jaké si představujeme.
2)Hráči se účastní v této sezóně řady akcí, tou poslední bylo čtení ve škole. Na hráče jsou kladeny během sezóny velké nároky. Mají patronát nad jednotlivými mládežnickými kategoriemi a my vyžadujeme, aby mezi děti a mládež chodili co nejčastěji.
Jan Pomothy 20.2.2010, 16:58
Dobrý den, sledujete olympiádu a zvláště hokej? Jestli jo, sbíráte nějaké poznatky ze hry, kterou týmy předvádí? Určitě by se hodilo nastudovat finské přesilovky a zkusit je aspoň trošku aplikovat u nás.

Odpověď:
Všechny zápasy z olympiády máme zaznamenané. Je to určitě zajímavý materiál a zdroj informací. Snažíme se vybrat z toho to nejlepší a využít to.
kamil 20.2.2010, 16:07
Dobry den,chci se zeptat jestli neuvažujete angažovat nějakeho bitkaře.myslim že by to bylo ku prospěchu.tim padem by se neopakovala situace zlin sparta.muže se stat že někdo napali peterkovi nebo jinemu hrači.co stim? mame tvrde hrače-platil,malec,a třeba balej se umi ohanět ale bitkař je bitkař.za symbolickou cenu bych se toho chopil(sranda)diky čau

Odpověď:
Tuto roli by měl naplňovat Platil, Malec a Kanko, kteří mají u hráčů soupeřů respekt.
David Kapsia 20.2.2010, 10:01
Dobrý den je možné, že v příští sezóně uvidíme v dresu Třince Petra Gřegořka.
Dík za odpoveď

Odpověď:
Gřegořek má ještě v Českých Budějovicích smlouvu, ale vyloučit to nelze.
Zdeněk Jochymek 20.2.2010, 09:31
Dobrý den 1Pane Marku, jak mi chcete vysvětlit herní krizi mužstva, která trvá už někdy od poloviny prosince 2Myslíte si, že Vy jako trenér, máte ještě mužstvu co dát, já a mnoho dalších si myslím, že vůbec nic Děkuji za odpovědi

Odpověď:
1)Problémům během sezóny se nevyhne žádné mužstvo. Vždy se nedá hrát na krásu. My se snažíme dosahovat co nejlepších výsledků.
2)Pokud bych o tom nebyl přesvědčen, tak bych u mužstva nebyl.
Jan Goryczka 19.2.2010, 21:56
Dobrý den,

1) na začátku sezóny jste říkali, že budete hrát atraktivní hokej pro diváky - myslíte si, že nahazování (dup o mantinel a kdo tam bude rychleji ... ) je pro oko diváka atraktivní??

a 2) Proč odešel Ríša Král???

Dík za odpověď

Odpověď:
1)Tento trend jsme zaznamenali již s předstihem. I když nejsou naši diváci na něj ještě zvyklí, tak se na olympiádě a mezinárodní scéně potvrdilo, že hokej se ubírá touto cestou zvláště na úzkých malých hřištích. Mužstva hrající moderní hokej se prostě snaží dopravit kotouč co nejrychleji do útočného pásma.
2)Je to už letitá záležitost a osobně se už k ní nechci vracet.
Filip 19.2.2010, 16:13
Dobry den pane Marku..
chtěl bych se zeptat jestli se uvažuje o angažmá zkušených hráču jako je Kudrna kteremu konči smlouva a Jan Marek ktery se chce vrátti do Čech..myslím že by to byla vemi dobrá posila a v Třinci to už oba znaji :-) skuste pouvažovat Děkuji za odpověd :)
Hodně štěstí do Play-off doufám že se nám bude dařit a hodně ůspěchu !! :) s pozdravem Fido :)

Odpověď:
Jan Marek a Jarda Kudrna jsou skvělí hráči, což dokázali nejen v Třinci a naší lize, ale i v KHL. Určitě vynaložíme maximální úsilí, abychom je pro Oceláře získali.
Petr Homola 19.2.2010, 15:53
Dobrý den, měl bych ještě jednu otazku jak to bude s Josefem Balejem v příští sezoně?? když se dá zdravotně do pořádku uvidíme ho v příští sezoně v Třineckém dresu?? Děkuji za odpověd

Odpověď:
Jožo Balej je velmi kvalitní útočník a střelec, kterého bohužel v této sezóně srážejí zdravotní problémy. V průběhu sezóny nám takový hráč s pravým držením hole chyběl. Vše záleží na jeho zdravotním stavu.
Ladislav Podhola 19.2.2010, 15:47
Vážený p.Marku. Zajímalo by mě proč nedáváte více příležitostí juniorům. Všude ve světě i některé kluby u nás zařazují do hry prvního mužstva daleko více mladých než vy. V juniorské lize toho moc nezískají,později se všichni divíme,že odcházejí do Kanady a USA. Přeji moc úspěchů v letošním play off. Děkuji za odpověd.

Odpověď:
Mezi extraligou dospělých a juniorů je propastný rozdíl ve výkonnosti. Snažíme se dávat příležitost mladým hráčům jak to jde. Největší problém u řady současných mladých hráčů ale je, že mrhají svým talentem, neberou hokej jako své poslání, ale spíše jako zábavu. Nesmí brát zápasy v mužské extralize jako samozřejmost, ale jako velikou školu. Bylo by zajímavé procentuálně vyjádřit, kolika mladým hráčům z ČR byla česká extraliga málo a kolika z nich se v současnosti povedlo uplatnit v NHL. Určitě by si měli mladí hráči klást postupné cíle a když se neprosadí v české extralize, těžko se prosadí v NHL.
kamil 19.2.2010, 10:31
sezona 2010-2011--KOHN,POLANSKY,RUŽIČKA--KVĚTON,PETEREK,MAREK---KUDRNA,BONK,BALEJ--POLAK,KANKO,POSPIŠIL--BERETE TO?

Odpověď:
Hráčsky vynikající, ale složení útoků bych trochu upravil. Ale zcela jistě bych to bral.

Další stránky
123>>