Plníme to, co po nás chce trenér, tvrdí Aron Chmielewski

Vítězná krasojízda pokračuje: Oceláři mají skalp mistra!

Podpořte Oceláře v Olomouci a Zlíně!

Ohlasy s autorem rozdílové trefy

Liberec versus Oceláři 0:3!

Výjezd do OLO a ZLN

před 3 dny • Martin Stebel

Vítězná krasojízda pokračuje: Oceláři mají skalp mistra!

20.9.2016 • FanClub

Podpořte Oceláře v Olomouci a Zlíně!

před 2 dny • Martina Sikorová

Starší dorost uspěl na ledě AZetu!

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC
TELH: Liberec - Třinec od 18:00 | JUN:Olomouc - Třinec od 12:00 | SDO: Havířov - Třinec od 13:30
6., pátek 23.9.2016
Bílí Tygři Liberec
6., pátek 23.9.2016
Bílí Tygři Liberec
7., úterý 27.9.2016
HC Olomouc
7., úterý 27.9.2016
HC Olomouc
Další články
22.9.2016 • Daniel Ježek, Michal Samiec

Boj o šestou výhru, Oceláři jedou do Liberce!

19.9.2016 • Daniel Ježek

Dvacátá nula? Moc hezké, usmívá se Šimon Hrubec

18.9.2016 • Daniel Ježek, Martin Stebel

V pětce si dobře rozumíme, pochvaluje si dvougólový Dravecký

Archiv článků
Ocelářská mládež
před 2 dny • Martina Sikorová

Starší dorost uspěl na ledě AZetu!

před 2 dny • Martina Sikorová

Junioři oplatili Olomouci předchozí porážku!

před 3 dny • Martina Sikorová

Junioři doplatili na nezvládnutý začátek druhé třetiny

Více o mládeži
23.9.
LIB vs. HCO na hokej.cz
Prohlédněte si sestřih nejdůležitějších okamžiků z úspěšného utkání Ocelářů proti Liberci v rámci 6. kola Tipsport extraligy ZDE
23.9.
Vstupenky stále jsou!

Informujeme, že vstupenky na 8. kolo Tipsport extraligy, ve kterém se střetnou Oceláři a tým Piráti Chomutov, jsou stále k dispozici na webu www.ticketportal.cz.

V den utkání budou pokladny WERK ARENY otevřeny vždy dvě hodiny před úvodním buly.

4.9.
Ružička Ocelářem nebude
Útočník Štefan Ružička, který působil v týmu třineckých Ocelářů v rámci hráčské zkoušky, nebude v klubu z WERK ARENY dále pokračovat. Důvodem je skutečnost, že slovenský útočník se rozhodl akceptovat nabídku na přestup do HC Sparta Praha.
2.9.
Oceláři na Radegast dnu
Už tuto sobotu vypukne v Nošovicích velká oslava piva Radegast. Na tradiční Radegast den vyrazí i hráči třineckých Ocelářů Jakub Petružálek a Ján Sýkora. Hráči se představí na hlavním pódiu v 13:30 a následně se s nimi mohou fanoušci potkat a získat podpis při autogramiádě. Vstup je tradičně zdarma.
31.8.
Prodej permic končí
Vážení hokejoví fanoušci, zítra 1.9. máte POSLEDNÍ MOŽNOST si koupit permanentní vstupenku na extraligovou sezonu 2016/17. Prodej probíhá od 10. do 15. hodin na recepci WERK ARENY. Proto neváhejte a nepropásněte tuto možnost!
28.8.
Hamasovo ocenění
Direktoriát Tatranského poháru ocenil třineckého gólmana PETERA HAMERLÍKA cenou pro Nejlepšího brankáře turnaje! Gratulujeme!
27.8.
Z. Irgl bude v pořádku
Páteční utkání Ocelářů proti Örebru předčasně skončilo pro Zbyňka Irgla. Dle slov asistenta trenéra Reného Muchy však jeho zdravotní indispozice není vážného charakteru, třinecký útočník ovšem vynechá sobotní duel proti Lahti.
26.8.
Videosestřih TRI - ÖRE
Na webových stránkách HK Örebro si můžete prohlédnout videosestřih nejdůležitějších momentů z pátečního vítězeného duelu Ocelářů proti švédskému týmu. Videosestřih
23.8.
Lukáš Kozák skončil
24letý slovenský obránce Lukáš Kozák, který byl u Ocelářů na měsíční zkoušce, se nevešel do kádru a ukončil působení v Třinci.
21.8.
Oceláři na IFK TV
V aktuálním magazínu třinecké regionální televize IFK si můžete prohlédnout reportáž ze zákulisí natáčení nového filmu Muzzikanti (od času 0:33), kde mimo jiné budou figurovat naši hokejisté. Prohlédnout si lze rovněž záběry a ohlasy aktérů z nedávného STEEL CUPU či fotbalového utkání Ocelářů proti Fanklubu (od času 23:58) REPORTÁŽE ZDE
15.8.
Shrnutí Steel Cupu
Včerejší zápasy třineckých Ocelářů se švédských Linköpingem a Vítkovic doma se Slovanem Bratislava završily třetí ročník mezinárodního hokejového turnaje Steel Cup. Letní pohár konaný pod Javorovým měl ve třetí edici třetího vítěze - po domácích Ocelářích (2014), ruském Nižném Novgorodu (2015) se jim letos stal Slovan Bratislava, jehož barvy hájí několik českých legionářů včetně třineckým fanouškům dobře známého Tomáše Kundrátka. Nejproduktivnějším Ocelářem třetího ročníku turnaje byl se čtyřmi body (2+2) obránce Vladimír Roth. Z pohledu celkových statistik za všechny tři ročníky má nejvíce bodů na kontě útočník Vladimír Dravecký, který vstřelil dvě branky a na šest přihrál. Nejlepším střelcem Ocelářů v rámci všech tří turnajů dohromady je se šesti brankami Zbyněk Irgl. Dravecký s Irglem patří také mezi 7 hráčů, kteří odehráli všech 9 zápasů Ocelářů v tříleté historii Steel Cupu. Kromě uvedeného dua jimi jsou ještě obránci Milan Doudera s Davidem Noskem a útočníci Martin Adamský, Kamil Kreps a Erik Hrňa.
13.8.
Vstupenky: TRI vs. LIN
Informujeme, že před nedělním utkáním turnaje STEEL CUP 2016 mezi Oceláři a Linköpingem (od 17:00 hod.) budou pokladny ve WERK ARENĚ otevřené 1 hodinu před úvodním buly.

Připomínáme, že cena vstupenky činí 50 Kč, majitelé permanentních vstupenek na celou sezonu (včetně play-off) mají vstup VOLNÝ.

12.8.
Autogramiáda
V rámci dnešního utkání Ocelářů proti Slovanu Bratislava můžete získat podpis RADKA FAKSY, bývalého hráče třineckého dorostu a v současné době útočníka Dallasu Stars. Spolu s Martinem Růžičkou a Rastislavem Špirkem budou k dispozici během první přestávky u fanshopu ve WERK ARENĚ.
11.8.
Linköping zvítězil
V zahajovacím utkání třetího ročníku STEEL CUPU porazil švédsky Linköping bratislavský Slovan poměrem 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 4. Bergfors (Little), 13. Olimb K. A. (Persson), 45. Gordon (Forsling, Roe), 50. Kristensen (Olimb K. A.) – 26. Nedorost (Jeglič), 46. Viedenský (Jeglič)

11.8.
Vstupenky STEEL CUP

Vstupenky na jednotlivé zápasy turnaje STEEL CUP 2016 jsou k dispozici na portálu www.ticketportal.cz.

Vstupenky na zápasy Ocelářů stojí 50 Kč, na ostatní duely pak 30 Kč. Pokladny WERK ARENY se otevřou vždy hodinu před začátkem každého klání.

Tabulka extraligy
P Tým Tým Z S B