Vladimír Kýhos: Turnaj nám ukázal vše, co jsme chtěli vidět

Dvě výhry, jedna těsná prohra. Oceláři se na Tatranském poháru ukázali v dobrém světle a v silné konkurenci obsadili druhé místo. O celkové zhodnocení turnaje jsme požádali hlavního trenéra VLADIMÍRA KÝHOSE.

Jaroslavl v nervy drásajícím finále přetlačila Spartu až po nájezdech. Bronz bere CSKA

TŘINEC - Finále President Cupu 2016 ovládl Lokomotiv Jaroslavl, který v souboji o zlato přetlačil Spartu Praha až po nájezdech, když po 65 minutách byl stav nerozhodný 2:2.

Na turnaji jsme zanechali pozitivní dojem, říká Bohumil Jank

P o p r a d - Nevyšlo to. Oceláři sice v posledním utkání popradského turnaje podali houževnatý výkon, ale na finského soka těsně nestačili. Solidní hrou se prezentoval zadák BOHUMIL JANK. Asistoval u kontaktní trefy, soupeři v několika...

Lahti bylo o branku lepší, Oceláři končí druzí

P o p r a d - Tatranský pohár vrcholil odpoledním finálovým duelem Ocelářů s týmem Lahti. Popradský stadion viděl bitvu hranou ve vysokém tempu a pět branek. O jednu více vsítil finský celek, který tak se třemi výhrami ovládl celý turnaj....

Hlavní trenér hodnotí Tatranský pohár

Reportáže z President Cupu

Ohlasy s Bobby Jankem

Tatranský pohár pro Lahti

.

President Cup živě!

včera, Monika Návratová

AKTUALIZUJEME - Organizátoři si pro letošní ročník mládežnického turnaje připravili množství novinek. Zřejmě tou největší je pak to, že všechny zápasy President Cupu můžete sledovat pomocí streamů. Odkazy na živé vysílání najdete v tomto článku.

Finále si zahraje Jaroslavl se Spartou. Třinec čeká jen boj o sedmé místo

před 2 dny, Ondřej Kuchař

TŘINEC - Mladší dorostenci pražské Sparty postoupili do finále třineckého President Cupu. Vítkovice zdolali 5:2 a v neděli od 12:30 hodin si o zlato zahrají s Lokomotivem Jaroslavl, který ve strhujícím večerním utkání dokázal senzačně porazit jinak suverénní CSKA Moskva 4:3.

Mladí Oceláři zabrali a udolali Rigu. Hattrickem se blýskl Peterek

před 2 dny, Ondřej Kuchař

TŘINEC – Druhým dnem dnes pokračuje President Cup, mezinárodní turnaj mladších dorostenců. Oceláře čekal hned ráno poslední zápas skupinové fáze, soupeřem jim bylo lotyšské Dinamo Riga. Oba týmy již věděly, že se po dvou pátečních prohrách do semifinále neprobojují.

Doufám, že náš výkon bude ještě stoupat, přeje si Petružálek

před 2 dny, Daniel Ježek, Martin Stebel

P o p r a d - Před dnešním finálovým duelem Ocelářů proti Lahti jsme vyzpovídali útočníka JAKUBA PETRUŽÁLKA, který má zkušenosti jak se švédskou, tak i finskou ligou. Může proto kvalifikovaně zhodnotit sílu soupeřů.

Tatranský pohár vrcholí, Oceláři si to rozdají s Lahti o pohár!

před 2 dny, Daniel Ježek

P o p r a d - Z Tatranského poháru zbývá odehrát ještě dva duely, Oceláři budou od šestnácti hodin bojovat s finským týmem Lahti o celkové prvenství na turnaji! Oba celky na kontě mají šest bodů, vítěz utkání tedy uzme pohár.

Tabulka extraligy

Anketa
Tipujte, jak dopadne úvodní duel Tipsport extraligy 2016/17 - Oceláři vs. Pardubice

131 hlasů

Narozeniny

Tento měsíc slaví narozeniny:

1. * Josef Hrabal - 31 let
       (narozen 17.8. 1985)

Oceláři prohráli na President Cupu i podruhé a do play off nepostoupí, od Sparty dostali sedm gólů

před 3 dny, Ondřej Kuchař

AKTUALIZUJEME – Mladí Oceláři si ani ve druhém utkání President Cupu nespravili chuť a znovu prohráli. Po dopolední porážce s Lokomotivem Jaroslavl nestačili ani na Spartu Praha, od které schytali debakl 2:7.

Dopolední program prvního dne: Výhry slaví Vary, Jaroslavl, CSKA i Sparta

před 3 dny, Ondřej Kuchař

TŘINEC– Velmi zajímavá utkání viděly na úvod President Cupu obě třinecké WERK ARENY. V úvodním zápase turnaje se od osmi hodin představily Karlovy Vary a finské Blues Espoo. Severský favorit však na Západočechy v parádním utkání nevyzrál a odešel poražen 5:6 po nájezdech.

Mládežnické týmy

Mládežnické novinky
  1. Všechny kategorie

Tréninky přípravky
    Tréninky přípravky začínají v pondělí 22.8. a středu 24.8. (16:30 - 17:30) v mini Werk aréně.
    (21.8.2016)
  2. Všechny kategorie

ROZPIS TRÉNINKŮ 5.TŘÍDA

OD 15.8. - 21.8.2016

Po - suchá 15.30, led 16.30 - 17.45

Út - brankáři led 15.15, ostatní led 16.00 - 17.00

St - utkání 11.00 Havířov, sraz 10.00

Čt - led 15.30 - 16.45

Pá - turnaj sraz 16.30, utkání 17.45

So - turnaj dle rozpisu

Ne - turnaj dle rozpisu
    (12.8.2016)

Aktuální zápasy
Tatranský pohár | sobota 27.8.2016

LAH TRI TRI
Lahti

čt 1.9.2016|17:00|TRI - ZLN
pá 9.9.2016|17:00|TRI - PCE
ne 11.9.2016|16:30|PLZ - TRI

Hamasovo ocenění

28.8.Direktoriát Tatranského poháru ocenil třineckého gólmana PETERA HAMERLÍKA cenou pro Nejlepšího brankáře turnaje! Gratulujeme!

Z. Irgl bude v pořádku

27.8.Páteční utkání Ocelářů proti Örebru předčasně skončilo pro Zbyňka Irgla. Dle slov asistenta trenéra Reného Muchy však jeho zdravotní indispozice není vážného charakteru, třinecký útočník ovšem vynechá sobotní duel proti Lahti.

Videosestřih TRI - ÖRE

26.8.Na webových stránkách HK Örebro si můžete prohlédnout videosestřih nejdůležitějších momentů z pátečního vítězeného duelu Ocelářů proti švédskému týmu. Videosestřih

Lukáš Kozák skončil

23.8.24letý slovenský obránce Lukáš Kozák, který byl u Ocelářů na měsíční zkoušce, se nevešel do kádru a ukončil působení v Třinci.

Fansop
» Cesta za titulem (350 Kč)
» Minidres Růžička (150 Kč)
» Kšiltovka chili (350 Kč)