Majitelé permanentek mohou nově své místo uvolnit dalším fanouškům

Aby v nové třinecké WERK ARENĚ nezůstávala volná místa majitelů permanentek, přichází vedení HC Oceláři s novinkou. Majitelé sezónních permanentek, kteří nechtějí navštívit daný zápas z určitých důvodů, mohou od tohoto týdne využít služby...

Adamský: Tušili jsme, že to nebude procházka růžovým sadem

Tak jsme první no a co! Populární slogan znovu burácel zaplněnou WERK ARENOU během hutnické konfrontace. Poprvé v letošní sezoně platilo okřídlené "můj dům-můj hrad", Oceláři totiž na domácím ledě zdolali Vítkovice těsně 2:1. Zásadním...

V derby lepší Oceláři, Vítkovice porazili 2:1!

V posledním předvánočním zápase se Třinečtí postavili svému krajskému sokovi z Vítkovic. Skóre zápasu sice jako první změnili Ostravané, Slezanům se ve druhé třetině povedlo otočit vývoj a dojít k výhře 2:1! Branky Ocelářů vsítili Martin...

Zápas měl parametry play-off, tvrdí David Cienciala

Oceláři mají i nadále velký apetit a nekompromisně vládnou extraligovému peletonu. Suverenitu potvrdili na ledě druhého Litvínova, kde vyhráli poměrem 5:3. Veledůležitou trefu zaznamenal devatenáctiletý třinecký rodák David Cienciala, jenž...

Možnost uvolnění permanentky HCOT

Zápasové postřehy Martina Adamského

Derby pro Oceláře!

Ohlasy se šťastným střelcem Ciencialou

Aquazorbing ve WERK ARENĚ

13.12.2014, Klub

Přestávkový program nedělního utkání 30. kola Tipsport extraligy mezi HC Oceláři Třinec a HC Vítkovice Steel vyplní výstřední adrenalinová zábava zvaná AQUAZORBING.

Před Vánoci na derby! V neděli dorazí Vítkovice!

13.12.2014, Daniel Ježek, Michal Samiec

Extraligový peloton před pauzou, kterou vyplní ruský Channel One Cup, stihne sehrát ještě jedno kolo. Třinečtí Oceláři se naposledy před Vánoci představí mezi mantinely WERK ARENY, soupeřem jim budou Vítkovice. Devadesáté třetí hutnické derby startuje od nedělních 15 hodin, budou se radovat hráči s dráčkem na hrudi?

Skvělá práce! Litvínov versus Oceláři 3:5!

12.12.2014, Martin Stebel

Potlesk ve stoje! V souboji vedoucího Třince a druhého Litvínova byl k vidění výborný hokej se šťastným koncem pro Oceláře. Ti vedli na severu Čech 2:0, soupeř vývoj otočil, ale nakonec se smáli Slezané, kteří zásluhou střelecké potence ve třetí třetině zvítězili 5:3. Na čele tabulky tak Oceláři po pátečním kole mají už šestibodovou převahu!

Vánoční mezinárodní turnaj čtvrtých tříd ve Werk aréně

V termínu od 27 - 28. prosince proběhne ve staré Werk aréně na Lesní mezinárodní turnaj 4.tříd. Účastníky budou Dinamo Minsk, Kometa Brno, HC Olomouc, Hradec Králové, Havířov a HC Oceláři Třinec.

Vstupenky na Oceláře si mohou fanoušci koupit i v zahraničí!

11.12.2014, Klub

Připomínáme, že již několik let si mohou fanoušci třineckých Ocelářů z Polska, Slovenska a Maďarska koupit vstupenky přímo v jejich zemích. Stačí objednávka přes sít Ticketportal a následné vyzvednutí přímo na pobočce v konkrétní zemi. Nemusí tak pro vstupenky na domácí duely Ocelářů cestovat do Česka!

Anketa
Na kterém místě v tabulce Tipsport extraligy Oceláři vstoupí do kalendářního roku 2015

před 2 dny, Kamila Schmiedová

Již čtvrtý zápas v řadě junioři nezískali jediný bod. Tentokrát změřili své síly s Plzní, která během dvou třetin získala čtyř brankový náskok. V poslední dvacetiminutovce se podařilo Ocelářům snižovat zásluhou Petra Heidera a Lukáše Jaška, to však na otočení utkání nestačilo.

Dramatický duel v Olomouci zvládli lépe Oceláři!

14.12.2014, Martina Sikorová

V zápase s Olomoucí si Oceláři nejprve vytvořili tříbrankový náskok, o ten je ale domácí během jedné minuty připravili a rázem to bylo jen o gól. Třinečtí mladíci si ale svůj náskok vzali zase zpátky a v závěru pak uhájili svou výhru. Pod tu se podepsali nejen tříbodoví útočníci Jan Hladonik a Dominik Molin, ale také Tobiáš Marguš, který zaznamenal svou první branku v soutěži.