V Olomouci o návrat na vítěznou vlnu

Po pátečním nezdaru na ledě Pardubic se Oceláři přesouvají do Olomouce, kde sehrají duel čtyřicátého prvního kola Tipsport extraligy. Ten startuje v nedělních 17:20, přímým přenosem jej vysílá kanál ČT Sport. Podaří se Ocelářům napravit...

Nic netrvá věčně, musíme makat dál, burcuje Peter Hamerlík

PARDUBICE - Všechno je jednou poprvé. Tradičně ofenzivně mocní Oceláři letos premiérově nevsítili v extraligovém klání gól, z čehož rezultoval neúspěch na ledě Pardubic. Mezi třemi tyčemi odvedl solidní kus práce Peter Hamerlík, který po...

Vítězná šňůra se přetrhla: Oceláři padli v Pardubicích

Nic netrvá věčně... V rámci jubilejního 40. kola Tipsport extraligy třinečtí Oceláři nastoupili na kluzišti Pardubic. Lídr soutěže po úctyhodné třináctizápasové sérii výher našel svého přemožitele, domácí i díky famóznímu výkonu...

Upozornění pro majitele permanentních vstupenek

V rámci příprav na blížící se play-off Vám přinášíme seznam permanentních vstupenek, které jsou nabité, zaplacené jen pro základní část. Níže vypsané permanentní vstupenky tedy neplatí na čtvrtfinálové boje a jejich vlastníci si na...

Víkend venku ukončíme v Olomouci

Postřehy Petera Hamerlíka

Pardubice versus Třinec 2:0

Extraliga vstupuje do poslední části, Oceláři jedou do Pardubic!

před 3 dny, Michal Samiec, Daniel Ježek

Páteční podvečer přinese první kolo poslední čtvrtiny Tipsport extraligy. Vedoucí Oceláři podruhé v sezóně zavítají na led pardubické Tipsport arény. Souboj lídra tabulky s pátým celkem startuje v 18 hodin. Povede se Slezanům natáhnout vítěznou šňůru?

To byla famózní čtvrtina, pánové!

21.1.2015, Michal Samiec

Oceláři nedělním šlágrem kola doma proti Spartě, která byla koncem listopadu posledním extraligovým týmem, jenž dokázal Třinec porazit, ukončili třetí čtvrtinu základní části tohoto ročníku extraligy. Třetí čtvrtinu, která byla jedním slovem výjimečná.

Rostislav Klesla: Tohle mužstvo má silný charakter!

19.1.2015, Martin Stebel

Maximální odhodlání, silná vůle, skálopevná víra ve vlastní schopnosti - tohle byly zásadní atributy, které charakterizovaly třinecké Oceláře během atraktivního souboje s pražskou Spartou. Kapitán Klesla mohl být během pozápasového hodnocení pro klubový web na svůj kolektiv náležitě hrdý!

Poctivá příprava nese své ovoce, ví Vladimír Dravecký

18.1.2015, Daniel Ježek

Třináct zápasů ve třetí čtvrtině = třináct výher v řadě! A také nový extraligový rekord! Ten Oceláři překonali dnešní výhrou nad Spartou Praha. Utkání plné emocí hodnotí Vladimír Dravecký, autor vítězné trefy Třince!

Rekord extraligy překonán! Oceláři zvítězili potřinácté v řadě!

Závěrečné kolo třetí extraligové čtvrtiny nabídlo opravdovou lahůdku. Souboj prvního Třince se třetí Spartou přinesl parádní hokejovou podívanou. Lépe do zápasu vkročili hosté, Oceláři ale čtyřmi góly v poslední třetině dokázali urvat třináctou výhru v řadě!

Anketa
Kolik bodů nasbírají Oceláři celkově v základní části 2014/2015?

(narozen 2.1. 1982)

Mladí Oceláři pomohli vybojovat zlato pro kraj!

dnes, Martina Sikorová

Dnešním dnem skončilo Mistrovství České republiky krajských výběrů, na kterém vybojovali zlaté medaile mladíci z Moravskoslezského kraje. V kádru vítězného týmu, vedeného trenérem třineckého mladšího dorostu Vlastimilem Wojnarem, se představilo také šest zástupců Ocelářů.

Vítězný obrat také proti Plzni!

včera, Martina Sikorová

V zápase s Plzní sice třinečtí junioři po úvodní části prohrávali o jeden gól, ve druhé třetině ale čtyřmi brankami v rozmezí pěti minut otočili průběh utkání na svou stranu. Vítěznou premiéru absolvoval gólman staršího dorostu Jan Hlaváč, dvěma góly se pod výhru podepsal Ondřej Kovařčík.

Dokumenty ke stažení:

Plán JUNIORKA 26.1. - 1.2.2015 (23.1.2015)

Plán SD 19.1. - 1.2.2015 (20.1.2015)

Plán MD 19.1. - 25.1.2015 (19.1.2015)

Tabulka uspechu mladeže HCO (6.8.2014)

Mládežnické novinky
  1. Všechny kategorie

Členské příspěvky
    Vážení sportovní přátelé, je nutné uhradit členské příspěvky a to u žáků 5., 6., 7. a 8. třída ve výši: - žáci navštěvující 1. základní školu Masarykova Třinec = 4.000,- Kč; - ostatní žáci = 6.000,- Kč; Úhradu v hotovosti můžete odevzdat trenérovi jednotlivé třídy. Do 31.10.2014 nutno uhradit 1/2 příspěvku. Do 31.1.2015 zbytek.
    (10.5.2014)
  2. Všechny kategorie

Přípravka
    Naši žáči přípravky HCO Třinec ročník 2006 a mladší se zúčastnili mezinárodního turnaje ve Vyškově za účasti 16 mužstev z Rakouska, Slovenska, Čech a Moravy. Po výborném a bojovném výkonu tento mezinárodní turnaj vyhráli.

Exkurze WERK ARENY

24.1.Pokud jste ještě neměli možnost nahlédnout do zázemí multifunkční WERK ARENY, můžete tak učinit v tomto dvanáctiminutovém videu. Průvodcem vám bude útočník Aron Chmielewski, který polskému hokejovému portálu pzhl.tv ukázal zajímavá zákoutí třineckého skvostu: VIDEO ZDE

Tři Oceláři v repre

23.1.Trio třineckých hokejistů - třinecký kapitán Rostislav Klesla a dvojice forvardů Jakub Klepiš a Martin Adamský, který ve třetí extraligové čtvrtině nasázel 11 branek - figuruje v reprezentačním výběru trenéra Vladimíra Růžičky na zápasy národního týmu, které se uskuteční v únorové přestávce. Češi odehrají 5. a 7. února 2015 zápasy na domácí půdě s Ruskem - nejprve se představí v Karlových Varech a posléze v Praze. Kromě Klesly, Klepiše a Adamského je ještě ve výběru brankář Šimon Hrubec, který s litvínovským Francouzem tvoří dvojici náhradních brankářů za Salákem s Jakubem Kovářem.

FanClub zve na zájezdy

19.1.Zástupci FanClubu Ocelářů informují, že pro enormní zájem je možno se hlásit do dalšího autobusu pro zájezd do Olomouce (neděle 25.1. od 17:20 hod., cena 250 Kč). Volná místa jsou také na další venkovní utkání Ocelářů ve Vítkovicích (pátek 30.1. od 17:00 hod., cena 150 Kč).

V případě zájmu zašlete příslušnou částku na účet u mBank 2201351658/6210. Jako variabilní symbol napište své telefonní číslo a do zprávy pro příjemce své jméno.

Informaci o platbě, o který výjezd jde, zda Olomouc či Vítkovice a seznam za více osob následně pošlete na e-mail fanclub@email.cz. Uzavírka plateb bude ve čtvrtek 22. ledna pro výjezd do Olomouce a v úterý 27. ledna pro Vítkovice (později odeslané částky nemusí dorazit v termínu na účet).

TRI vs. SPA na ČT SPORT

18.1.Prohlédněte si gólový videosestřih a ohlasy z vítězného utkání třineckých Ocelářů proti Spartě Praha ZDE