Ve fotbalovém utkání se znovu radovali Oceláři

03.08.2015 · Martina Sikorová
Tradiční fotbalové utkání mezi Oceláři a zástupci Fanklubu napsalo na stadionu v Bystřici již osmé pokračování. Třinečtí hokejisté sice v průběhu zápasu téměř přišli o své tříbrankové vedení, nakonec se ale radovali z těsné výhry 4:3. O branky vítězů se postarali Marek Růžička, Radim Matuš, Martin Adamský a Aron Chmielewski.

I přes počáteční nepřízeň počasí dorazilo do Bystřice velké množství fanoušků, kteří sledovali na góly bohaté utkání, ve kterém šli Oceláři nejprve do tříbrankového trháku, ve druhém poločase se ale tento náskok snížil pouze na jediný gól, své těsné vítězství ale třinečtí hokejisté dokázali uhájit a z výhry se také mohli radovat v dodatečných penaltových kopech.

Kromě samotného zápasu byl pro všechny příchozí připraven také doprovodný program. Během první přestávky mohli fanoušci shlédnout vystoupení třineckých cheerleaders, zasoutěžit si o permanentní vstupenky a získat podpisy svých oblíbenců. Druhá část autogramiády se poté uskutečnila po skončení zápasu.