VYTVOŘME OCELÁŘSKÉ ČERVENOBÍLÉ PEKLO!

10.09.2014 · Klub
V pátek 12. září vstoupí Oceláři do jubilejní dvacáté sezony mezi českou hokejovou elitou. Střetnutí proti Pardubicím bude zároveň extraligovou premiérou v nové WERK ARENĚ. To jsou dostatečně silné argumenty k tomu, abychom tak významnou událost něčím obzvláštnili. Přijďte do WERK ARENY, rozhodně nebudete litovat!

Pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry na hokejovém utkání je důležitá nejen podpora, která vznikne díky decibelům v hrdlech fanoušků. Příznivci Ocelářů už v minulosti mnohokrát dokázali, že umí být pro svůj tým skvělým partnerem a příslovečným dalším hráčem na ledě. Ke krásné a důstojné kulise lze však přispět rovněž pomocí vizuálního efektu!

Pro každého fanouška, který dorazí na páteční utkání Ocelářů proti Pardubicím, bude připraveno originální tričko v červené či bílé barvě (rozdělení podle jednotlivých sektorů). Všechny chceme poprosit, aby si toto triko oblékli! Zároveň se na všechny obracíme se žádosti, aby se na svoje místa posadili cca 10 minut před zahájením utkání, protože na ledové ploše bude probíhat předzápasová show se zajímavou projekcí!

PŘIVÍTEJME OCELÁŘE NA PRAHU NOVÉ EXTRALIGOVÉ SEZONY VE VELKÉM STYLU!