Společenský večírek Ocelářů 2017

17.6.2017 · Martin Stebel
Hotel VITALITY ve Vendryni byl v pátek večer místem už tradičního setkání Ocelářů a klubových sponzorů. V průběhu společenské akce zazněla z úst dvou nejvyšších představitelů klubu - prezidenta Jána Modera a viceprezidenta Jana Czudka, slova hodnocení minulého ročníku a taky představení vizí pro následující období.

V rámci setkání proběhla aukce hraných dresů dvou útočníků. Kapitána slovenského národního týmu při nedávném mistrovství světa - Vladimíra Draveckého. Přítomní partneři klubu se mohli zapojit i do dražby dresu bývalého Oceláře, dnes jednoho z klíčových tahounů zámořského Chicaga Blackhakws - Richarda Pánika. Celkový výtěžek dražby, který činil 130 tis. korun, putuje na konto nadačního fondu Oceláři.

Klubovým mecenášům byla oficiálně představena nová trenérská dvojice A-mužstva: Václav Varaďa a Marek Zadina. Z rukou sportovního ředitele Jana Peterka převzal ocelářský dres se svým příjmením Tomáš Marcinko, čerstvá akvizice v kádru.

Na pódiu se objevil i Zbyněk Irgl, kterému prezident klubu Ján Moder předal ocenění za vítězství v nedávném golfovém turnaji Ocelářů. Program obohatilo vystoupení legendárního valašského siláka a showmana - železného Zekona, především milovníky tvrdší hudby poté potěšil minikoncert kapely Doga.

foto: Petr Rubal