Setkání Ocelářů s klubovými sponzory

28.06.2015 · Martin Stebel
Hotel VITALITY byl svědkem už tradičního setkání Ocelářů a klubových sponzorů. Společenská akce byla zároveň symbolickou tečkou za úspěšným extraligovým ročníkem 2014/15.

V úvodu si vzal slovo nejvyšší klubový představitel Ing. Ján Moder. Ve své promluvě mimo jiné znovu poděkoval partnerům třineckého hokeje za vytrvalou podporu a vyjádřil přání, aby i příští sezona přinesla všem příznivcům bíločervených mnoho radostných okamžiků.

Viceprezident Ocelářů Ing. Jan Czudek připomenul celospolečenský význam nové WERK ARENY, která je zaslouženě chloubou regionu a výraznou měrou přispívá k pozitivní image vicemistrovského klubu.

Oba čelní funkcionáři poté z rukou třinecké starostky RNDr. Věry Palkovské převzali prestižní ocenění - Cenu města Třince za dlouholetý přínos pro město v oblasti sportu.

Moderátor slavnostního galavečera Zdeněk Vrba na pódiu přivítal i generálního ředitele klubu Mgr. Pavla Marka, jenž oficiálně předal dres nové posile Ocelářů Vladimíru Svačinovi.

Stejně jako v minulých letech měli kluboví partneři možnost dražit loňské dresy třineckých hokejistů. V aukci se ocitly originální hrané dresy Jakuba Klepiše, Rostislava Klesly a Zbyňka Irgla.

Celkový výtěžek dražby (přes 360 tis. Kč) putuje na konto mládežnických výběrů HC Oceláři Třinec.

V rámci kulturního programu vystoupila třinecká rodačka Markéta Konvičková, která se prezentovala zajímavým minirecitálem. Elasticitu těla a akrobatické umění představila dvojice Daemen.

Kompletní fotogalerie ZDE

HC Motor České Budějovice