Ptejte se Zbyňka Irgla!

01.10.2014 · Martin Stebel
Nejvýraznější ofenzivní posilou Ocelářů před začátkem aktuálního ročníku Tipsport extraligy se stal Zbyněk Irgl. Rychlonohý útočník s bohatými reprezentačními zkušenostmi hned v úvodu extraligy potvrzuje skvělou pověst a pravidelným přísunem kanadských bodů přispívá k úspěšnému startu svého mužstva. Nyní je hostem offline rozhovoru na klubovém webu. Využijte tuto možnost - ptejte se!

Po sedmi sezonách, kdy působil v týmech KHL, se 33letý útočník vrátil zpět do tuzemské soutěže. Nebylo to však do mateřských Vítkovic, ale přijal nabídku konkurentů z Třince. Management klubu zpod Javorového si zatím služeb šikovného křídelníka nemůže vynachválit. Vytvořil údernou formaci s Jiřím Polanským a Martinem Adamským, která dělá obranám soupeřů značné problémy. V sedmi odehraných kolech tento útok nasbíral úctyhodných 25 kanadských bodů, přičemž Zbyněk Irgl má na svém kontě pět gólů a identický počet asistencí.

Nyní máte jedinečnou možnost, položit jakýkoliv dotaz, který se bude týkat jeho profesního či osobního života.

Svůj názor, otázku nebo přání můžete Zbyňkovi Irglovi adresovat od středy 1. do 8. října. Náš respondent vybere nejoriginálnější dotaz a autor otázky poté obdrží zajímavou cenu!

Prosíme o slušné a korektní dotazy. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat nesmyslné příspěvky. Zároveň žádáme o kontrolu, jestli váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen.

Otázky pro Zbyňka Irgla pokládejte ZDE

Dnes v 18:00 | Jun.