Příznivci fotbalového Třince vyzvou hokejové Fanklubáky

30.06.2014 · Fanklub
K historicky prvnímu sportovnímu utkání mezi fankluby hokejového klubu HC Oceláři Třinec a fotbalového klubu FK Fotbal Třinec dojde v pátek 4. července od 16 hodin na hřišti v Oldřichovicích.

Hokejoví fanoušci mají s fotbalovými exhibicemi dostatek zkušeností. Každý rok se účastní fotbalu proti třineckým hokejistům, kde v posledním měření dopadli lépe a porazili hokejisty 1:0. Nutno dodat, že v týmu měli bývalé fotbalisty Patrika Siegla a Marka Klečackého.

"Uvidíme, zda se přihlásí do našeho fanklubu a pomůžou nám v boji proti fotbalovým fanouškům," prozradil možnou tajnou zbraň předseda hokejového fanklubu Marek Broda. Jak dále prozradil, cílem této akce je ještě více sblížit fotbalové a hokejové fanoušky.

A kdo vyhraje? "Bylo by možná ostudou, kdybychom my fotbaloví fanoušci ve svém sportu nevyhráli, ale stát se může všechno," řekl předseda fotbalového fanklubu Daniel Sniegoň. "Není důležité vyhrát, ale dobře se pobavit," oponoval Broda.

Kromě fotbalového utkání se budete moci na místě přihlásit do fanklubu a rezervovat si permanentku nebo zakoupit předměty hokejového Fanclubu. Oblíbené jsou hrníčky (100 kč/ks) i samolepky (20 kč/ks). Možná přijde i překvapení, ale to zatím nebudeme prozrazovat. Akce je určena i mimo členy fanklubu. Na tuto akci vás srdečně zvou oba předsedové fanklubů.

Pokud si chcete zahrát za hokejový Fanclub, napište e-mail na adresu fanclub@email.cz s předmětem "Fotbal Oldřichovice" a do zprávy napište vaše jméno a příjmení a zda jste členem fanklubu. Prioritu ve výběru budou mít členové Fanclubu. Nominaci uzavíráme ve čtvrtek 3. července.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary