Play off 2018? Bavme se nejen hokejem!

08.03.2018 · Klub
Už za chvíli to vypukne! Nejatraktivnější část hokejové sezony, na jejímž konci se rozhodne o mistru republiky, klepe na dveře. Už v úterý rozehrají Oceláři svou čtvrtfinálovou sérii proti Pardubicím a speciálně pro Vás přináší letošní play off spoustu novinek.

Z důvodu zvýšených bezpečnostních opatření bude WERK ARENA otevřena na každé domácí utkání vyřazovacích bojů už dvě hodiny před úvodním vhazováním. A abyste si čas do začátku zápasů mohli zpříjemnit, máme pro Vás několik premiér.

ŽIVÝ ROCKOVÝ KONCERT V HALE

Toto v televizi neuvidíte! Vůbec poprvé v dějinách klubu proběhne před úvodním utkáním série ve WERK ARENĚ koncert. Hodinu před začátkem střetnutí vystoupí v místech, kde se schází kotel domácích fanoušků, rocková kapela Doga se svým čtyřicetiminutovým vystoupením. Doga bude hrát hráčům i v průběhu celého předzápasového rozbruslení a poprvé uslyšíte naživo také hymnu Ocelářů.

FAN ZÓNA

Další premiéra! Poprvé v historii WERK ARENY se budete moci bavit ve speciálně vytvořené fan zóně. Ta bude před halou i uvnitř. Venku na vás čekají stánky s občerstvením, živá muzika v podání DJ a vyzkoušet si budete moci také rychlost Vaší střely na skutečnou hokejovou branku!

Uvnitř haly bude připravena v koutku společností Karireal a Steel Ring autodráha pro malé i velké. Zahrát si budete moci i legendární Stiga hokej a své tělo si můžete nechat ozdobit tetováním anebo face paitingem (malováním na obličej) a vyzkoušet si budete moci také přesnost Vaší střely na hokejovou branku.

PRO JEDNOHO Z VÁS SKÚTR V HODNOTĚ 89 TISÍC

Po celou dobu play off bude probíhat speciální přestávková soutěž, na jejímž konci jeden z Vás vyhraje skútr v hodnotě 89 tisíc korun. Během každého domácího utkání Ocelářů ve vyřazovací části náhodně vybereme dva z Vás, kteří si to o přestávce rozdají přímo na ledové ploše v jízdě na jedno kolo na šlapacích čtyřkolkách. Každému soutěžícímu se změří čas a ten nejrychlejší za celé play off získá hodnotnou cenu, kterou do soutěže věnovala Motozákladna Třinec.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary