Organizační informace k utkání Česko vs. Rusko

10.02.2016 · Klub
V tomto týdnu čeká Moravskoslezský kraj velký hokejový svátek. Český národní tým zde totiž odehraje hned dva duely v rámci Euro Hockey Tour. Vše odstartuje ve čtvrtek 11. února od 18:30 hod. v třinecké WERK ARENĚ.

Velký význam, že se tak prestižní mezistátní utkání uskuteční v Třinci, hraje právě nová WERK ARENA, která patří mezi nejmodernější multifunkční haly na celém světě. "Nemalou roli na pořadatelství tohoto utkání mají výsledky Ocelářů, kdy patříme mezi nejúspěšnější extraligová mužstva v posledních sezonách. Jsme rádi, že diváci z Třince a okolí mohou vidět jedny z nejlepší týmů světa," řekl výkonný ředitel Ocelářů Ing. Marek Chmiel.

Aby si příznivci užili nejen špičkové mezistátní bitvy, bude pro ně připraven zajímavý doprovodný program. V obou arénách bude využito stávající audiovizuální vybavení, v Třinci tak fanoušci nebudou ochuzeni o videomapping, který je pevnou součástí zahájení domácích utkání Ocelářů.

K mezinárodnímu utkání oproti extraligovým duelům patří i několik organizačních změn:

- zpřísněné kontroly u vstupu do arény. Při této příležitosti žádáme diváky, aby na svá místa přišli s předstihem (hala bude otevřena od 17:00 hod.)

- u vstupu bude využit také detektor kovů.

- platí striktní zákaz vnášení alkoholu.

- pro snadnější parkování využijte i parkoviště na ulici Lesní 60 (u staré Werk arény).

- pořadatelem akce není HC Oceláři Třinec, což je spojeno s jinými pravidly (např. děti do 100 cm nemají vstup zdarma, jak je zvykem u akcí pořádaných klubem)