Oceláři zahájili v areálu na Lesní kondiční přípravu

06.05.2013 · Martin Stebel
Konec volna - jde se do práce! V pondělí 6. května úderem deváté hodiny byla zahájena letní příprava třineckých Ocelářů. Viceprezident klubu Ing. Jan Czudek hráčům v kabině nejprve představil nového trenéra Jiřího Kalouse a hned poté se hokejisté s ocelovým drakem pustili do tvrdého přípravného drilu.

Kádr Ocelářů doznal oproti minulému ročníku několika změn. V kolonce příchody je dosud nejvýznamnější posilou obránce Tomáš Linhart. Do přípravy se zapojí rovněž několik hráčů juniorského věku. Za zmínku určitě stojí mládežnický reprezentant Petr Gewiese ze Šumperku, nebo Daniel Krejčí z pražské Slavie.

Redakci webu se podařilo získat přesný seznam všech hráčů, kteří v těchto dnech figurují na soupisce Ocelářů. Oproti minulé sezoně chybí útočníci Tomáš Klimenta, Erik Hrňa či Martin Podešva. Rovněž zadní řady poněkud prořídly - na listině schází Tomáš Klouček, Ctirad Ovčačík nebo Peter Bezuška. Nejasná je situace Martina Růžičky, který se momentálně připravuje v kanadském Montrealu. Podoba současného kádru pochopitelně není definitivní, nejsou vyloučeny další odchody či příchody.

Podle našich informací se letos v individuálním režimu bude připravovat pětice hráčů - Peter Hamerlík, Lukáš Zíb, Radek Bonk, Jan Peterek a Václav Varaďa.

Aktuální soupiska HC Oceláři Třinec k 6.5. 2013:

Brankáři:

Peter HAMERLÍK, Šimon HRUBEC, Juraj ŠIMBOCH.

Obránci:

Lukáš GALVAS, Josef HRABAL, Jakub KANIA, Tomáš LINHART, Martin LOJEK, Vladimír ROTH, Lukáš ZÍB, Michael FOLTÝN (junior HCO Třinec), Daniel KREJČÍ (Slavia), Petr GEWIESE (Šumperk), David ROUPEC.

Útočníci:

Martin ADAMSKÝ, Radek BONK, David KVĚTOŇ, Radim MATUŠ, Jakub ORSAVA, David OSTŘÍŽEK, Jan PETEREK, Jiří POLANSKÝ, Daniel RÁKOS, Adam RUFER, Marek RŮŽIČKA (junior HCO Třinec), Václav VARAĎA, Marek ZAGRAPAN, Jakub IŽACKÝ (junior HCO Třinec), Rostislav MAROSZ, Denis KINDL.