Oceláři zahájili tréninky na ledě

27.07.2015 · Martin Stebel
Už v téměř kompletním složení odstartovali třinečtí Oceláři ostrou přípravu na ploše WERK ARENY. V rámci pondělní tréninkové jednotky scházel pouze Lukáš Doudera, jenž se zúčastní srazu juniorské reprezentace, zdravotně indisponovaný Lukáš Žejdl a také Vladimír Svačina, který si během pátečního tréninku přivodil zranění lokte.

"Je to nepříjemná věc, protože to byla nešťastná událost. Vláďa bez kontaktu spadl a při nárazu do mantinelu si zlomil loket. Bude bohužel šest až osm týdnů mimo hru," okomentoval situaci hlavní kouč Ocelářů Jiří Kalous.

Na ledě se už naopak svižně proháněl Jakub Klepiš, který se s vicemistrovským klubem čerstvě domluvil na víceletém kontraktu.

Jak trénovali?

Šimon Hrubec, Peter Hamerlík, Miroslav Svoboda