Oceláři v nominaci na Channel One Cup

09.12.2014 · Martin Stebel
Reprezentační kouč Vladimír Růžička dnes oznámil nominaci na blížící se Channel One Cup. Do národního výběru byli z našeho klubu povolání útočníci Jakub Klepiš s Erikem Hrňou. Na pozici náhradníka je gólman Šimon Hrubec. Všem nominovaným přejeme v reprezentačním dresu hodně štěstí!

Nominace české reprezentace na turnaji Channell One Cup 2014 (18. - 21. prosince, Soči a Praha):

Brankáři:

Jakub Kovář (Jekatěrinburg, KHL), Pavel Francouz (HC VERVA Litvínov).

Obránci:

Ondřej Němec (Atlant, KHL), Lukáš Krajíček (Dynamo Minsk, KHL), Jan Kolář (Vladivostok, KHL), Petr Zámorský (Espoo, Finsko), Adam Polášek, Vladimír Eminger (oba Sparta Praha), Vojtěch Mozík (HC Škoda Plzeň), Ondřej Vitásek (Bílí Tygři Liberec), Michal Kempný (HC Kometa Brno), Martin Pláněk (Mountfield HK).

Útočníci:

Roman Červenka (Petrohrad, KHL), Vladimír Sobotka (Omsk, KHL), Jan Kovář (Magnitogorsk, KHL), Martin Zaťovič (Togliatti, KHL), Roman Horák (Viťaz Podolsk, KHL), Radek Smoleňák (Turku, Finsko), Michal Birner (Kuopio, Finsko), Michal Řepík (Lahti, Finsko), Jakub Klepiš, Erik Hrňa (oba HC Oceláři Třinec), Lukáš Radil (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice), Jakub Valský, Tomáš Filippi (oba Bílí Tygři Liberec), Tomáš Mertl (Mountfield HK), Dominik Simon (HC Škoda Plzeň).

Náhradníci:

Brankář: Šimon Hrubec (HC Oceláři Třinec). Obránci: Lukáš Kovář (HC Vítkovice Steel), Jakub Krejčík (Örebrö, Švédsko). Útočníci: Milan Gulaš (Färjestad, Švédsko), Petr Koukal (Jokerit Helsinky, Finsko), Vladimír Svačina (HC Vítkovice Steel), Tomáš Zohorna (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice).

Odehrané v 17:00 | Muži
HC Motor České Budějovice