Oceláři ukončili sezonu se svými fanoušky

16.04.2014 · Martin Stebel
Definitivní tečkou za extraligovým ročníkem 2013/14 byla středeční akce ""Den otevřených dveří" ve staré Werk aréně na Lesní ulici, kdy se příznivci třineckého hokeje mohli osobně setkat s hráči A-týmu. Tuto zajímavou možnost si nenechalo utéct několik stovek osob.

Navzdory poměrně chladnému počasí se už těsně po 15 hodině shromažďoval u Werk arény početný zástup. Krátce poté byla všem zájemcům, kteří chodili po skupinkách, umožněna prohlídka kabiny Ocelářů. Stejně jako v minulosti ani tentokrát nechyběla oblíbená autogramiáda, fandové měli možnost zvěčnit se na společné fotografii, mnozí využili prostor a čas k debatě se svými oblíbenci.

"Ocelářům fandím asi tři roky, letos jsem nevynechala jediný domácí zápas. Jsem ráda, že takové akce pro fanoušky se v Třinci konají. Vůbec poprvé jsem se dnes mohla podívat ke klukům do šatny, mají to tady docela útulné. Mám podpisy všech hráčů, s některými jsem se i fotila," říká třináctiletá Klára.

"Tyhle akce jsou vždy příjemné. Hokej se hraje hlavně pro lidi, proto se s fanoušky rád setkávám. Dnes jich přišlo opravdu hodně, což je moc dobře. Příští sezonu už budeme v novém prostředí, ale stará hala má své kouzlo," tvrdí Lukáš Galvas.

Kompletní fotogalerii z akce najdete ZDE