Oceláři to umí i s fotbalovým míčem, porazili Smilovice 7:5

25.06.2015 · Martin Stebel, Martina Sikorová
Na závěr přípravného období "na suchu" Oceláři naplno prezentovali i své fotbalové schopnosti. V nedalekých Smilovicích těsně zdolali kombinovanou sestavu domácích. Čtvrteční akce se v příjemném počasí těšila velkému zájmu veřejnosti, v útulném areálu sledovalo utkání přibližně pět stovek příznivců.

Před hlavním zápasem se na hřišti představila přípravka Smilovic proti přípravce FK Fotbal Třinec a v tomto utkání se nakonec z výhry radoval pořadatelský tým. Poté na fotbalovém trávníku odstartoval duel mezi smilovickým výběrem a Oceláři, ve kterém téměř pěti stovka fanoušků viděla hned dvanáct branek.

Třinečtí hráči sice v přátelském utkání nejprve prohrávali, poté však třemi brankami dokázali otočit průběh utkání na svou stranu, fotbalisté Smilovic ale nic nevzdali a dokázali vyrovnat. To se jim poté podařilo ještě jednou, na třetí dvougólový náskok Ocelářů, který zařídili Josef Hrabal a Šimon Hrubec už ale odpověď nenašli a z výhry 7:5 se tak radoval hostující tým.

Po skončení gólově bohatého utkání následovala autogramiáda, která se také těšila velkému zájmu fanoušků.

Fotogalerii najdete ZDE.

Dnes v 17:30 | Jun.