Oceláři oficiálně ukončili povedenou sezonu

25.04.2015 · Martin Stebel
Symbolickou tečkou za jubilejní dvacátou extraligovou sezonou bylo sobotní setkání Ocelářů a jejich příznivců, které se konalo na ploše WERK ARENY. Jasným a hmatatelným důkazem toho, že to byl ročník velmi úspěšný, svědčí značný zájem třinecké hokejové veřejnosti.

"Skončenou sezonu určitě lze hodnotit pozitivně. Nepodařil se sice poslední krůček ke zlatu, což nás může mrzet, ale myslím, že máme všechny předpoklady k tomu, aby se to povedlo třeba už příští rok. Chci všem příznivcům velmi poděkovat, že našemu týmu fandili ve chvílích lepších i těch horších," sdělil prezident HC Oceláři Třinec Ing. Ján Moder.

V rámci pestrého programu zahrála ocelářskou hymnu kapela Doga, několik svých skladeb prezentovala mladá třinecká skupina Lake Malawi. Na pódiu se také objevil kompletní tým starších dorostenců - republikoví šampioni se po zásluze dočkali bouřlivého potlesku přítomných. Poté už byla pro všechny podpisuchtivé připravena populární autogramiáda.

Kompletní fotogalerii Petra Rubala najdete ZDE

HC Motor České Budějovice